نصب دوربین مداربسته در ورزشگاه و باشگاه

بهترین نصب اصولی دوربین مدار بسته برای باشگاه بدنسازی و رزمی و اصول نصب دوربین مدار بسته در باشگاه های ورزشی.

 

امروزه کاربرد دوربین مداربسته و مزیت های نصب دوربین مداربسته برای همه کاملا جا افتاده است و همان طور که می دانیم و در عمل به وضوح می بینیم، در مکان هایی که سیستم های مداربسته نصب شده باشد عملا وقوع جرم کمتری اتفاق می افتد که در عمل به نوعی پیشگیری از وقوع جرم و پیگیری های راحت تر بعدی آن را به دنبال خواهد داشت. در این صورت در حالتی که در پروژه های نصب دوربین مدار بسته، از دوربین های باکیفیتی استفاده شده باشد می توان به راحتی پس از وقوع جرم نیز به آن استناد کرد و با وضوح بالا یا قابل قبولی که دوربین پس از ضبط در اختیار قرار می دهد برای پیگیری حقوق ضایع شده، استفاده نمود. اگر از جمله خوانندگانی هستید که برای بار نخست به سرچ در ارتباط با نصب تخصصی دوربینهای مداربسته پرداخته اید و تجربه نصب قبلی چنین سیستم هایی را نداشته اید، دقت کنید که در زمان خرید و انتخاب یک سیستم مداربسته در مواجهه با قیمت ارزان و پایین وسوسه نشوید! جهت انتخاب دوربین مدار بسته برای باشگاه بهتر است موضوع مقاومت کیس و نوع بدنه دوربین مداربسته را بررسی کنیم.

تقسیم بندی دوربین های مداربسته را می توان در انواع، دوربین مداربسته بالت دید در شب یا ساده، دوربین دام دید در شب، دوربین صنعتی ،دوربین های مینیاتوری و نهایتا دوربین چرخشی یا گردان (اسپید دام) انجام داد که مناسب ترین و بهترین دوربین مداربسته برای باشگاه، دوربین مداربسته دام (Dome) می باشد. دوربینهای دام مناسب نصب در سقف و محیط های داخلی می باشند که نصب آن ها در باشگاه هم شکیل تر است و هم جمع و جور تر می باشند که البته برای استفاده در مناطق بیرونی نیز دوربین های بالت دید در شب با امکان تثب تصاویر در شب نیز پیشنهاد می گردد. دقت کنید که در همه موارد مذکور در بالا دوربین های دید در شب رنگی نیز توسط تولید کننده دوربین مداربسته تولید شده اند که کیفیت تصاویر بسیار بالایی را در شب در اختیار مصرف کنندگان این قبیل سیستم ها می گذارند.

در خصوص خرید دوربین مداربسته برای باشگاه و ورزشگاه، گزینه بعدب در انتخاب، رزولوشن تصویر دوربین مداربسته می باشد. به زبان ساده رزولوشن گویای واضح بودن تصویر خروجی و به نمایش درآمده توسط دوربین مداربسته است که هر اندازه این تصویر بزرگتر (یا به زبان ساده تر قوی تر) باشد، در زمان استفاده از تصاویر پس از ضبط می توان جزییات بیشتر و دقیق تری را از صحنه و محل نصب دوربین ها داشت. در این حالت همچنین چنانچه نیاز به زوم کردن بر روی تصویر (که این زوم دیجیتالی خواهد بود نه اپتیکال) باشد، دوربین های رزولوشن بالا کیفیت های بسیار بالاتری را در اختیار می گذارند که در نتیجه در شماره های ثبت شده مانند پلاک ها و همچنین تشخیص چهره با چنین دوربین هایی ساده تر خواهد بود. با توجه به چنین مواردی به دلیل این که ممکن است در باشگاه ها برخی از تجهیزاتی وجود داشته باشند که دارای قیمت بالایی باشند، ممکن است تا صاحب باشگاه در صورت آسیب رسیدن به آن ها نیاز به بازبینی رفتار کاربر خاطی با چنین دستگاه هایی را داشته باشد که همین امر لزوم استفاده و نصب دوربین مداربسته در باشگاه را به خوبی نشان می دهد.

در زمان خرید و انتخاب دوربین مداربسته مناسب باشگاه ها با توجه به اینکه فضای باشگاه دارای نورپردازی داخلی و روشن شده توسط لامپ و سایز منابع نور مصنوعی است، در صورتی که سمت دوربین به سمت پنجره های بیرونی یا در ب ورودی که به نوعی در ساعاتی از روز دارای نور آفتاب نباشد، شما را از هزینه کردن برای دوربین های مداربسته دارای قابلیت WDR بی نیاز خواهد کرد که در نتیجه می توان با انتخاب تلفیقی دوربین های مداربسته ارزان قیمت و دوربین های خاص تر هم کیفیت بهینه داشت و هم قیمت تمام شده ای مناسب تر.

دقت نمایید که برای راه اندازی دوربین مدار بسته در باشگاه، نیاز به خرید دوربین های آن چنانی و گران قیمت نیست و می توان با انتخاب دوربین های سطح مناسب کنترل فضای داخل باشگاه را به راحتی در دست گرفت و حتی با یک DVR مناسب می توان انتقال تصویر بر روی موبایل یا تبلت این دوربین ها را نیز برای صاحب باشگاه به منطور نظارت بیشتر در زمان های عدم حضور در باشگاه انجام داد. همچنین برای قسمت ورود و خروج نیز باید دوربین ها را طوری جانمایی کنید که به راحتی و در نزدیک افراد باشند تا چهره ها را به خوبی ذخیره نمایند و برای محیط سالن نیز می توانید با انتخاب دوربین های با لنز واید و بازتر، از تعداد دوربین کمتری استفاده کنید.

قسمت مهم دیگر در نصب دوربین و سیستم امنیتی در باشگاه، صندوق باشگاه می باشد که سعی کنید دوربین مدار بسته را طوری جانمایی کنید که در زمان گذاشتن یا برداشتن اسکناس و وجوه کاملا در دید مستقیم دوربین باشد تا در صورت بروز مشکل بتوان مراتب را به راحتی پیگیری کرد. اگر صاحب باشگاه تمایلی به استفاده از سیم کشی و کابل کشی در باشگاه خود را ندارد می توان از انواع دوربین مدار بسته وایرلس و بیسیم استفاده کنید.

دقت کنید که همیشه یکی از مهم ترین مسائل برای یک نصب خوب دوربین مداربسته جانمایی بسیار مناسب دوربین ها است که می تواند باعث شود تا در زمان بروز مشکل، مراتب را به راحتی پیگیری کنید. موارد زیادی بوده است که با وجود استفاده از تجهیزات با کیفیت تصویر بالا و قیمت های چندین برابری، بدلیل جانمایی غیر اصولی دوربین ها، در مواقع مورد نیاز امکان مراجعه به تصاویر دوربین وجود نداشته است و نصب دوربین مدار بسته برای شخص عملا هیچ کاربردی به جز تحمیل هزینه های گزاف را نداشته است.

برای خرید دوربین مدار بسته برای باشگاه، شما می توانید از اینجا با توجه به قیمت، کیفیت و تعداد دوربین مدار بسته مورد نیاز در محل نصب، اقدام به سفارش و خرید پکیج های دوربین مدار بسته HD با بهترین قیمت و گارانتی معتبر نعیم پردازش نمایید.

 

 

 

 


نعیم پردازش: واردات، تولید، فروش و پخش عمده دوربین مداربسته، DVR، درب های برقی، حضور و غیاب و  اعلام سرقت اماکن و سیستم های هوشمند ساختمان (BMS).