دوربین مدار بسته دام (Dome)

کاربرد دوربین مدار بسته دام دید درشب چیست و دوربین مداربسته دام DOME فلزی و دوربین دام AHD منو دار ضد ضربه و ضد اب و همچنین دوربین دام دید در شب به همراه قیمت دوربین دام سقفی و دوربین دام وندال (دوربین مدار بسته دام سامسونگ و سونی)

دوربین مداربسته دام دید در شب فلزی ضد آب و ضربه و پخش عمده دوربین و DVR نعیم پردازش npico.ir

  دام (Dome) در انگلیسی به معنای قبه و گنبد است. همان طور که از معنای نام این نمونه دوربین های مدار بسته بر می آید واژه دام منتسب به شکل ظاهری و  بدنه این نوع دوربین ها می باشد.

استفاده از دوربین های دام در سیستم مداربسته

دوربین های مدار بسته دام استفاده های غیر صنعتی دارند. بدنه این دوربین ها معمولا مقاومت زیادی در برابر شرایط بد آب و هوایی ندارد و بنابراین استفاده از آنها محدود به محیط های دارای سقف اداری، تجاری یا مسکونی می شوند.
این دوربین ها در کیفیت های مختلفی به دو صورت شبکه و بستر انالوگ (دوربین مدار بسته دام آنالوگ، دوربین مدار بسته دام AHD ، دوربین مدار بسته دام HDCVI ، دوربین مدار بسته دام HDSDI ، دوربین مدار بسته دام HDTVI) ساخته می شوند که از نظر کیفیت تصویر بدون محدودیت در این شکل ظاهری هستند.

دید در شب دوربین های مداربسته دام

دوربینهای مداربسته دام امروزی معمولا دارای دید در شب یا اینفرارد و یا IR هستند و این قابلیت تفاوت زیادی در هزینه آنها ایجاد نمی کند که عموما دید در شبی با برد متوسط دارند و در صورت نیاز به برد بالاتر برای دید در شب بهتر، می توان از دوربین های مداربسته بولت یا بالت استفاده نمود و یا اینکه یک پروژکتور مادون قرمز در کنار دوربین دام دید در شب خود نصب کنید.

زاویه دید دوربین های مداربسته دام

دوربین دام از نظر نوع لنز به دو نوع لنز ثابت (Fixed lens) و لنز وریفوکال (Varifocal Lens) دسته بندی می شوند. دوربین مدار بسته دام با لنز ثابت معمولا با لنز ۲٫۸ میلیمتر (~۸۵ درجه) یا ۳٫۶(~۷۰ درجه) میلیمتر ساخته می شوند و دوربین های دام وریفوکال معمولا دارای لنز ۳-۹(~۳۵ تا ۸۰ درجه) میلیمتر یا ۲٫۸-۱۲ (~۲۵ تا ۸۵ درجه) میلیمتر دارند.

این مقاله جهت بررسی دوربین دام دید در شب و دوربینهای دام سقفی و دوربین دام وندال تهیه شده است. برای دریافت قیمت خرید دوربین مداربسته دام دید در شب و دوربین مدار بسته دام دوربین وندال سامسونگ و سونی و همچنین کسب اطلاعات بیشتر از انواع دیگر دوربین های مدار بسته می توانید از قسمت مقالات آموزشی به دنبال کردن مطالب در این حوزه بپردازید.

 

 


مطالب مرتبط:

.

ساختار دوربین مداربسته بالت چگونه است؟

دوربین مداربسته ضد ضربه چیست؟

دوربین مداربسته پین هول یا Pinhole مینیاتوری چیست؟

دوربین مداربسته دید در شب تطبیق پذیر (هوشمند) چیست؟

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آموزشگاه و آموزش نصب دوربین مداربسته، دزدگیر و درب اتوماتیک

فروش دوربین مداربسته به صورت عمده جهت همکار