فروش و نصب اعلام سرقت اماکن

نصب سیسان دزدگیر اماکن و منزل و مغازه شیراز تهران و مشهد

نصب و راه اندازی اعلام سرقت اماکن در شیراز ( نصب دزدگیر اماکن شیراز و یا نصب اعلام خطر در شیراز که همگی به یک معنی هستند) توسط تیم فنی گروه نعیم پردازش انجام می پذیرد. جهت خرید اعلام سرقت و نصب سیستم ضد سرقت در شیراز می توانید از تلفن های موجود در قسمت تماس وبسایت نعیم پردازش استفاده نمایید.

این سیستم ها را می توان جهت بالا بردن امنیت در هر مکانی به مانند منزل، مغازه، دفتر کار، درمانگاه ها، بانکها، فروشگاه ها، و سایر اماکن مهمی که احتمال دستبرد و سرقت به آن وجود دارد می توان نصب نمود.

جهت اطلاع از متعلقات سیستم اعالام سرقت اماکن می توانید از این صفحه بازدید کنید.

در واقع، سیستم اعلام سرقت اماکن که به سیستم امنیتی یا سیستم صد سرقت اماکن با کاربری عمومی در مغازه، دفاتر و منازل نیز شناخته می شود، به منظور جلوگیری از ورود سارقین مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین  به نوعی نقش یک عامل بازدارنده را قبل از وقوع جرم بازی می کند. این سیستم از اجزایی تشکیل شده است که با سرهم بندی و اسمبل تک تک تجهیزات در نهایت سیستم اعلام سرقت یا همان دزدگیر اماکن را در خروجی خواهیم داشت. (برای آشنایی با برخی از این تجهیزان این صفحه را ببینید). نحوهکار اعلام سرقت اماکن نیز بدین صورت است که هنگام خروج از محل نصب سیستم، توسط ریموت کنترل، دزدگیر در حالت استندبای یا فعال قرار می گیرد و منتظر می ماند تا بلافاصه پس از تشخیص حرکت توسط هر یک از سنسور(ها) PIR، به مود فعال خود وارد شود و همزمان با پخش صدای بلند و پرقدرت آژیر در محیط، شروع به تماس با شماره های موجود در حافظه تلفن کننده سیم کارتی و یا تلفن کننده خط شهری دستگاه، که قبلا شماره های ثابت و همراه به حافظه ی آن سپرده شده است، کند و  با این اقدام در واقع می توان به موقع از سرقت حتمی آن محل جلوگیری کرد.

نصب اعلام سرقت منزل و مغازه

سیستم اعلام سرقت اماکن به صورت های مختلفی می باشد که بنا به کاربرد می توان از آن ها بهره برداری نمود که می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • دزدگیر اماکن بیسیم و تلفن کننده سیم کارتی که شامل چشم های حساس بی سیم می گردد.
  • سیستم با پنل اعلام سرقت سیمی و تلفن کننده خط شهری

پنل اعلام سرقت سیمکارت خور که مناسب مکانهای فاقد خط تلفن جهت تماس به منظور هشدار اعلام سرقت از آن استفاده می شود.

 

 


جهت دریافت مشاوره و به منظور نصب بهترین و مناسبترین سیستم اعلام سرقت اماکن در مکان خود با ما تماس بگیرید.