میکروفن دوربین مدار بسته

%d9%be%d8%ae%d8%b4-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87-%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d9%85%db%8c%da%a9%d8%b1%d9%88%d9%81%d9%88%d9%86-%d8%af%d9%88%d8%b1%d8%a8%db%8c%d9%86-%d9%85%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b3

    نصب میکروفن در سیستم سیستم مدار بسته ممکن است در پروژه های مداربسته به ندرت احتیاج باشد، اما این امر به سادگی و با هزینه ای اندک با استفاده از انواع میکروفن ها مقدور خواهد بود. با استفاده از میکروفن دوربین مدار بسته قادر خواهیم بود تا علاوه بر تصاویر رسیده از دوربین ها، صوت و صدای محیط را نیز بر روی هارد دیسک موجود در DVR یا NVR ها ذخیره کنیم.

میکروفن دوربین مداربسته به دو صورت موجود است. در حالت اول این میکروفون در درون خود دوربین مداربسته تعبیه شده است که برخی از دوربین های پین هول و یا دوربین شبکه از این نمونه می باشند. و در حالت دوم در صورت لزوم می توان میکروفن را به صورت مجزا تهیه و به دستگاه ان وی آر یا DVR متصل نمود که در این حالت حداکثر به تعداد ورودی های صدا در دستگاه ذخیره ساز می توان به یک سیستم مدار بسته میکروفن اضافه نمود.

در نحوه نصب میکروفن به دی وی آر ها لازم است تا در ابتدا تغذیه مناسب برای آن تامین گردد و بسته به محل مورد نیاز جهت جمع آوری صوت در صحنه مورد نظر، با استفاده از یک خط انتقال و سیم کشی مناسب، صوت را به DVR منتقل نمود و در وحله بعد در قسمت تنظیمات دستگاه به فعال کردن ضبط صدا در DVR پرداخت.

میکروفون های مورد استفاده در یک سیستم مدار بسته دارای انواع مختلفی همچون میکروفن ذغالی، میکروفن آی سی دار، میکروفن باکس ولوم دار و میکروفون فیلتر دار دوربین مداربسته در بازار می باشند که مورد آخر با استفاده از یک فیلتر پایین گذر تنها محدوده صوتی مرتعش شده از تارهای انسان را دریافت و پس از تقویت به سیگنال صوت تبدیل می نماید و  بدین ترتیب از کیفیت بالاتری نسبت به دیگر انواع آن پس از نصب در اختیار خواهد بود.

 


مطالب مرتبط:

.

انواع دکل ها در دوربین مداربسته

دوربین پلاک خوان خودرو

مانیتور (نمایشگر) مناسب دوربین مداربسته

رنگ بندی مختلف هارد وسترن دیجیتال WD

.

.

.

.

.

.

.

.

نعیم پردازش: لیست قیمت دوربین مدار بسته

آموزش نصب دوربین مداربسته شبکه

.

.

.

.

.

.

..

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

میکروفون دوربین مدار بسته

نصب میکروفن دوربین مداربسته

آموزش نصب و اتصال میکروفن به DVR دی وی آر

آموزش راه اندازی میکروفن در دوربین مداربسته شبکه

فروش میکروفون دوربین مدار بسته

پخش عمده همکار میکرفن دوربین مدار بسته

فروش دوربین مداربسته