تغذیه استاندارد دوربین های مداربسته و DVR و NVR ها

پاور دوربین مدار بسته یا تغذیه دوربین مدار بسته از جمله اجزایی است که عملا اگر در انتخاب آن ها اهمال صورت گیرد، بدون تردید شما را دچار مشکلات زیادی خواهد نمود. پس در انتخاب آن ها خصاصت به خرج ندهید! و برای پرداخت اندک قیمتی بالاتر به منظور استفاده از پاورهای استاندار دوربین مداربسته پروژه خود را زیر سوال نبرید.

معمولا در استفاده از تغذیه های مداربسته، آمپر های واقعی آنها را در بهترین حالت ۷۰ درصد آمپراژی که بر روی آنها نوشته شده در نظر بگیرید و حتی کمتر از آن!!
مثلا ۱ آمپر ها ۷۰۰mA و ۲ آمپر ها ۱۴۰۰mA هستند! البته این توصیه در ارتباط با اجناس کم کیفیت بازار هستند که البته امروزه کم هم نیستند که همچنین دارای قیمت های پایین تری نیز نسبت به انواع با کیفیت خود دارا هستند که موجبات تحریک در خرید و استفاده از این نوع پاورها را در یک پروژه مداربسته فراهم می آورند.

 قویا توصیه می شود در دوربین های دید در شب، مخصوصا در دوربین مداربسته دی در شب خارجی Outdoor که تعداد LED های بیشتری دارند یا دارای Array LED هستند از تغذیه های ۲ آمپر با کیفیت استفاده شود.
همچنین جهت تغذیه DVR یا nvrهایی که آداپتور آن ها دچار مشکل شده است و نیاز به تعویض دارند، تعداد هارد ها و نوع هارد ها را در نظر بگیرید، بر روی هاردها میزان مصرف آنها درج شده و در صورتی که از تغذیه استاندارد برای دی وی آر DVR استفاده نکنید ممکن است دستگاه شما دایما ریست شود و برد و دیگر قطعات حساس به کار رفته در آن را دچار صدمه کند. لازم به ذکر است که اگر کیفیت پاور استفاده شده مناسب نباشد مشکلات جدی تری را نیز می تواند برای شما به وجود آورد که پایین تر آمدن عمر مفید دوربین مداربسته از آن نمونه است.

 

 

 


مطالب مرتبط:

.

تغذیه یا پاور دوربین مداربسته

سری و موازی کردن پاور دوربین مداربسته

باکس پاور برق چیست؟

منبع تغذیه (آداپتور) دوربین مداربسته چیست؟

پروژکتور مادون قرمز چیست؟

نحوه حذف نویز دوربین مداربسته ۳

کیفیت DVR دوربین مداربسته

عیب یابی DVR دی وی آر


 

ورود به صفحه

آموزش دوربین مداربسته

 

 

 

 


.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

 

 

 

 

 


 

آموزشگاه دوربین مداربسته

آموزش سیستم های هوشمند ساختمان

آموزش نصب دوربین مدار بسته 

پخش عمده پاور دوربین مداربسته

فروش همکار تغذیه و آداپتور دوربین مداربسته و دی وی آر  و ان وی آر

فروشنده همکار دوربین و دزدگیر و dvr و  NVR , HVR