کیفیت DVR دی وی آر

4ch-4-channel-fآموزش نصب دوربین مداربسته در شیراز نعیم پردازش
دی وی آر سیستم دوربین مداربسته

   یکی از اجزای اصلی در راه اندازی سیستم نظارت تصویری دوربین مداربسته آنالوگ دستگاه ضبط کننده دوربین مداربسته یا دی وی آر است که برای سرچ های بیشتر در اینترنت  یافتن اطلاعات بیشتر به صورت DVR نوشته می شود.

از عواملی روی قیمت DVR تاثیرگذار  است کیفیت ضبط آن می باشد که امروزه در بازار دی وی آر با کیفیت دی وان ( D1 ) یا سی آی اف ( CIF ) برای هریک از کانال های ورودی تصویر دستگاه دی وی آر موجود است. این دو اصطلاح که از ظرفیت آی سی (IC) به کار رفته در ساخت،  برای هریک از کانال های ورودی تصویر معرفی میشود و مستقیما روی کیفیت نمایش تصویر دوربین مداربسته و کیفیت تصاویر ضبط شده  آن تاثیر گذار است.
هر کانال تصویر با کیفیت D1 به مراتب بهتر، واضحتر و بزرگتر نسبت به کیفیت CIF نمایش داده و ذخیره سازی می شود. اصطلاحاتی همانند D1 برای مانیتورینگ (یا نمایش) و CIF برای ضبط تصویر از جمله اصطلاحاتی است که هیچگونه پایه و اساس علمی و فنی ندارد و صرفا فروش کالا را برای فروشنده دستگاه DVR راحتتر میکند و هر کانال ورودی تصویر دستگاه دی وی آر یا D1 است یا CIF. در یک دستگاه دی وی آر زمانی Full D1 خوانده می شود که تمامی کانال های ورودی دستگاه دارای کیفیت ضبط D1 باشند و طبعا زمانی half D1 (هاف دی وان ) می باشد که نصف کانالهای ورودی تصویر دستگاه کیفیت ضبط D1  و نصف دیگر CIF باشند.

 

 

 

 


فروش عمده دی وی ار و قیمت همکار دی وی ار و دوربین مداربسته در شیراز دی وی آر هایکویژن شیراز