نصب دوربین مداربسته در دفاتر

نصب دوربین مداربسته در دفتر کار و نصب دوربین های مدار بسته در دفاتر وکالت و نصب دوربین در مطب.

نصب دوربین مداربسته در دفاتر

اگر نگرانید که شخصی بدون اجازه وارد دفتر کار شما شود و یا می خواهید اتفاقات دفتر کار خود را در هنگامی که در آن حضور ندارید, به صورت زنده مشاهده کنید, می توانید برای دفتر دوربین های مداربسته امنیتی نصب کنید. که مشاهده آنان از طریق انتقال تصویر دوربین مداربسته بر روی موبایل و یا کامپیوتر امکان پذیر است.

 

در این صورت لازم است تا در ابتدا درباره نوع دوربین مداربسته مصرفی در دفتر کار تصمیم گیری شود. داشتن دوربین مداربسته شبکه یا آیپی کمرا با نرخ فریم بالا در ثانیه هم گزینه خوبی است. همچنین لازم است که پهنای باند در دسترس برای شبکه ای با بیش از یک دوربین باکس نیز مد نظر قرار گیرد .یک دوربین ۵ مگاپیکسل می تواند برای این منظور در صورتی که مشتری از پس هزینه ی آن براید می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

 دقت شود که هر چه رزولوشن تصویری بیشتر باشد, کاهش نرخ فریم در پایه را موجب می شود. هم اکنون و در زمان نگارش این مقاله بالاترین نرخ فریم برای دوربین مداربسته در پایه برابر ۳۰ است. همچنین دوربینهای مداربسته شبکه دارای لنزهای مختلفی هستند که بسته به کاربرد باید مناسبترین لنز را جهت استفاده، محاسبه و انتخاب کرد. بطور مثال اگر اتاقی برای پوشش دارید که اکثر اوقات تاریک است می توانید از لنزهایی که در با مادون قرمز عملکرد مناسبی را از خود نشان می دهند، استفاده کنید. لازم است تا جهت این امر روی لنز لایه ای محافظ وجود داشته باشد.

 

دوربین مداربسته باکس BOX CCTV

 دوربین مداربسته باکس از دوربین های امنیتی مناسب جهت استفاده در دفاتر کاری است. دلیل آن هم اینست که این دوربین ها با توجه به کیفیت خاص خود مقرون به صرفه ترند و انتخاب زوایای مناسب با مقادیر زوم یا تله ای که مد نظر شما است را با لنزهای متنوع در این حوزه در دسترس قرار می دهند. همچنین دوربین مداربسته باکس تحت شبکه و آنالوگ از جثه بزرگی برخوردارند که این خود می تواند عاملی بازدارنده را در ارتکاب جرم ناشی شود.

دوربین مداربسته دام تحت شبکه DOME CCTV

 

گزینه بعدی دیگر در نصب دوربین مداربسته در دفاتر کاری, سیستم مداربسته دام تحت شبکه یا آنالوگ است که در سایز های مختلف نیز در بازار موجود می باشند. عموما دوربین مداربسته دام وریفوکال دارای جثه بزرگتری نسبت به انواع ساده آن است و همچنین می توان با انتخاب گزینه مناسب رنگ دوربین دام مداربسته را نیز مطابق با دکور جهت هرچه شکیل تر در آمدن پروژه انتخاب کرد.

دوربین های مداربسته  فشنگی-بولت BULLET ویا لوله ایی

 برخی از صاحبان دفاتر و مغازه داران، دوربین مداربسته تحت شبکه بولت و انواع آنالوگ آن را ترجیح می دهند چراکه هم جثه بزرگتری دارند و هم دارای دید در شب می باشند. این دوربین ها در سایز ها و اندازه های مختلفی در بازار موجود هستند و همچنین از آنجایی که دوربین مداربسته بولت در برابر نفوذ آب نیز مصون شده اند(بسته به درجه حفاظت دوربین مداربسته) گزینههای بسیار مناسبی جهت استفاده در فضای خارجی ساختمان را نیز مهیا می کنند.

 


دوربین مداربسته مخفی اداری (دوربین مخفی)  MINIATURE CCTV OR SPY CCTV

 

برخی از ادارات از دوربین مداربسته مخفی استفاده می کنند. در هر نقطه ای می توان این دوربین ها را نصب کرد. به طوری که در میان دیگر وسایل اداره یا دفتر پنهان شوند. در استفاده از این دوربین ها باید از بی صدا بودن عملکرد آنها مطمئن شد. زیرا بسیاری از سارقین به صدای این دوربین ها توجه خاص دارند. در خرید این دوربین ها باید به این نکته توجه کرد که دوربین مخفی قادر به دادن تصویر مناسب در خروجی حتی در نور اندک باشد.

 


نصب دوربین مداربسته ptz  جهت دفتر (دوربین چرخشی) دوربین اسپید دام  speed dome camera

 

دوربین های مداربسته ptz  نیز یکی دیگر از انواع دوربین هایی است که گاها می توان از آن ها در دفاتر کار استفاده کرد. دوربین مداربسته گردان را می توان از راه دور کنترل کرد. برای مثال دوربین چرخشی را می توان در بیرون اتاق نصب کرد و تمام راهرو را با آن مورد پایش قرار داد.

 در هر صورت پیشنهاد می شود تا از دوربین های مداربسته با کیفیت به جهت حساسیت محل نصب دوربین مداربسته یعنی نصب در دفتر استفاده شود که جهت این موضوع می توان هم از انواع آنالوگ و هم از انواع دیجیتال یا تحت شبکه آن بهره برد. 


مطالب مرتبط:

.

نحوه نصب دوربین مداربسته در منازل و آپارتمان

نصب دوربین مداربسته در صرافی، جواهر و طلا فروشی به طور استاندارد

خرید دوربین مداربسته و امنیت خانه

.

.


فروش دوربین مداربسته در شیراز و  فروش دوربین مداربسته در مشهد و تهران و نصب دوربین مدار بسته آی پی و تحت شبکه