نحوه نصب دوربین مداربسته برای منازل

home cctv shiraz iran

جهت استفاده از دوربین مداربسته در منازل و انبارهای شخصی می توان مراحل زیر را جهت نصب و راه اندازی صحیح دوربین مداربسته پی گرفت و همچنین می توان با توجه به وجود قابلیت سیستم مداربسته به صورت آنلاین از هرجای دیگر تصاویر دوربین ها را مشاهده کرد:

– کابل تصویر RG59

کابل RG59 سیامزیک جهت نصب دوربین های مداربسته می باشد که از یک کابل برق و یک کابل یدیویی جهت سهولت تشکیل یافته است. به همین دلیل به آن سیامز گفته می شود.

 

پیدا کردن محل صحیح جهت نصب دوربین ها

  نرم افزاری مخصوص جهت انتخاب مکان مناسب دوربین های مدار بسته وجود دارد. شما می توانید نقشه مکان یا موقعیت های سقف را در نرم افزار وارد کنید و گزینه هایی مانند انتخاب پوشش دوربین مطلوب، به دست آوردن زاویه ی دید، نمونه سه بعدی وطول کانونی لنزهای مورد نیاز را درنمونه نمایشی این نرم افزار به دست آورده و استفاده نمایید.

 

  یک مکان مناسب می تواند دوربین ها را از باد ، باران ، برف  و خورشید محافظت  کند. دوربین های قرارگرفته در نزدیک سقف موقعیت دید مناسبی دارند و کمتر احتمال تخریب آنها وجود دارد. مزیت دیگر اینکه کابل کشی دوربین مداربسته به صورت ساده انجام می شود. زیرا در بسیاری از منازل فاصله های کوچک و سوراخ هایی برای عبور کابل از دیوار ها  و سقف وجود دارد و یا به راحتی می توان آن را ایجاد نمود.

 

تعیین موقعیت نصب دی وی آر DVR  و مانیتور دوربین مداربسته 

-تغذیه یا پاور دوربین مداربسته

  تغذیه و برق هر دوربین را جداگانه به پریز وصل کنید و یا از یک جعبه منبع برق تغذیه استفاده کنید که همه ی خطوط برق دوربین ها را به آن جعبه متصل کنید.در هر صورت شما باید از درستی ولتاژ برقی که دوربین های مداربسته شما  را تامین می کند اطمینان حاصل کنید و پیش از روشن شدن  DVR  منبع تغذیه به مانیتور متصل شده باشد.

.

.


.

مطالب مرتبط:

.

نصب دوربین مداربسته در صرافی و طلا و جواهر فروشی به صورت استاندارد

نصب دوربین مداربسته در دفاتر کار

خرید دوربین مداربسته و امنیت خانه

.

.

.


 نصب دوربین مداربسته در ساختمان منزل و ویلا و آپارتمان و هوشمند سازی ساختمان و خانه