آیفون تصویری با قابلیت انتقال تصویر بر روی موبایل

آیفون تصویری تحت شبکه وایرلس با قابلیت مکالمه، انتقال تصویر و باز کردن درب از طریق گوشی تلفن همراه و موبایل

آیفون تصویری با قابلیت انتقال تصویر بر روی موبایل و هشدار تشخیص حرکت موشن نعیم پردازش پخش عمده همکار

    دیر باز جهت اطلاع از باخبر کردن افراد ساکن در یک ساختمان جهت باز کردن درب، از روش هایی جالب همچون کلون های تعبیه شده در درب های چوبی که عملکردی به مانند زنگ را داشتند، استفاده می شد که حتی با این روش می توانستند تا حدودی جنسیت فرد خارج از ساختمان را نیز تشخیص دهند! (البته در صورتیکه فرد مراجعه کننده صادقانه صدای کلون مربوط به زن یا مرد بودن خود را که تولید کننده اصواتی متفاوت بودن را به صدا در می آوردند). این روند با اختراع برق و الکتریسیته صورت دیگری به خود گرفت و ادامه یافت تا آنجا که آیفون های صوتی برای درب منزل تولید و عرضه شدند.

نسل بعدی این آیفون های درب منازل، آیفون های تصویری بودند که با این نسل کاملا آشنا هستیم. این آیفون ها توسط دوربین مداربسته تعبیه شده در پنل ورودی بسته به کیفیت و زاویه دید قادرند تا تصویر مراجعه کننده پشت درب را نمایش داده و همزمان با شنیده شدن صوت فرد، تصویر را نیز از طریق پنل و گوشی مجهز به ال سی دی LCD آیفون تصویری از درون ساختمان مشاهده کرد که این امر بالاتر رفتن امنیت افراد درون ساختمان را به دنبال خواهد داشت.

آیفون تصویری وایرلس پخش عمده همکار

با رشد تکنولوژی و ورود شبکه های کامپیوتری به عرصه سیستم های الکترونیکی، سیستم آیفون تصویری نیز همانند سیستم مداربسته شبکه از این قاعده دور نمانده، چنانکه با ورود آیفون تصویری تحت شبکه، قادر به انجام فعالیت های بیشتری مانند باز کردن درب ورودی منزل (ساختمان) از طریق گوشی هوشمند تلفن همراه، انتقال تصویر دوربین آیفون تصویری از راه دور و محلی دیگر از طریق اینترنت، امکان رویت و مکالمه با شخص زنگ زننده پشت درب از طریق موبایل در داخل و یا خارج از محل نصب آیفون تصویری و امکاناتی دیگر را نام برد.

آیفون تصویری تحت شبکه ساختمان هوشمند پخش عمده همکاری فروش نعیم پردازش

ارتباط این آیفون از طریق شبکه به مودم یا روتر خواهد بود و براحتی می توان از گوشی تلفن به عنوان مانیتور صحنه پشت درب را از دوربین آیفون تصویری مشاهده کرد.

ایفون تصویری تحت شبکه و ساختمان هوشمند نعیم پردازش BMS پخش عمده همکار

  تصور کنید درحالیکه روی مبل به تماشای برنامه مورد علاقه تلویزیونی خود نشسته اید در زمان حساس کسی زنگ خانه را به صدا درآورد! کافیست گوشی تلفن خود را بدون این اینکه نیاز به بلند شدن از جای خود باشد نگاه کنید، با فرد پشت درب مکالمه کنید و در صورت تایید وی از طریق همان گوشی می توانید درب را باز کرده و به وی مجوز ورود دهید.

از دیگر امکانات این آیفون تصویری می توان به عملکرد تشخیص حرکت آن اشاره کرد که با این امر ساکنین می توانند در زمانی که خارج از منزل هستند به محض تشخیص حرکت توسط آیفون تصویری در محدوده مقابل درب خود مطلع شوند.

آیفون تصویری با قابلیت تشخیص حرکت MOTION DETECTION DOOR OPENER نعیم پردازش پخش فروش توزیع عمده

همچنین می توان فرمان باز کردن درب را به صورت وایرلس با تلفن همراه صادر کرد.

.

.


مطالب مرتبط:

.

مودم سیم کارت خور دارای لن LAN مناسب انتقال تصویر

دیدن تصویر دوربین مداربسته روی لپتاپ و کامپیوتر

دوربین مداربسته مراقبت از کودک

.

.

.

.

 

 

 

 


نعیم پردازش: دوربین مدار بسته

فروش عمده همکار دوربین مداربسته

آموزش و آموزشگاه نصب دوربین مداربسته