دوربین مداربسته مراقبت از کودک

%d8%af%d9%88%d8%b1%d8%a8%db%8c%d9%86-%d9%85%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d9%87-%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%82%d8%a8%d8%aa-%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d9%88%d8%af%da%a9-%d9%88-%d8%a7%d9%86%d8%aa%d9%82%d8%a7

  امروزه با استفاده از تکنولوژی هایی که در دسترس است به نوعی زندگی کردن هم، راحت تر شده است. از مزیت های سیستم مراقب از کودک با استفاده از دوربین مداربسته به همین اکتفا می کنیم که می توان با نصب دوربین یا دوربین هایی، در اتاق کودک پیوسته او را کنترل کرد و حرکات و رفتار او را زیر نظر داشت تا اگر نیاز به مراقبت احساس شود، مادر سریعا خود را به بالای سر نوزاد و کودک برسانند.

 نمونه هایی از این کاربرد ها را با اهداف تولید این سیستم می توانیم مرور کنیم:

مثلا زمانی که نوزاد در اتاق خواب است مادر می تواند به راحتی به انجام امورات خود در سایر بخشهای خانه مثلا آشپزخانه بپردازد و کودک خود را توسط مانیتور کوچک بیسیم به صورت زنده و آنلاین مشاهده کند. و یا در مواقعی که در منزل حظور ندارد با استفاده از موایل و یا تبلت خود از محلی خارج از اتاق و ساختمان مانند اداره و محل کار خود و یا حتی در خیابان زمانی که در حال تردد است کودک خود را نظاره کند و تصمیمات به موقع را لحاظ کند.

در این سیستم از یک یا  تعدادی دوربین مداربسته و متعلقات خاص خود استفاده می شود که حتی می توان از طریق اینترنت و از راه دور نبز تصاویر را مشاهده کرد. (مقاله انتقال تصویر دوربین مدار بسته را نیز از اینجا مطالعه کنید).

.

.


مطالب مرتبط:

.

آیفون تصویری با قابلیت انتقال تصویر بر روی موبایل

دیدن تصویر دوربین مداربسته روی لپتاپ و کامپیوتر

.

.


جهت مشاوره و نصب دوربین مداربسته مراقبت از کودک در شیراز با نعیم پردازش تماس برقرار کنید.

.

.

نعیم پردازش: پخش عمده و همکار دوربینهای مداربسته

آموزشگاه و آموزش نصب دوربین مداربسته