مودم سیم کارت خور دارای لن LAN مناسب انتقال تصویر

مودم سیم کارتی دارای پورت LAN جهت انتقال تصویر دوربین مداربسته و دستگاه POS کارت خوان، ان وی آر NVR و دی وی آر DVR از طریق P2P و بدون IP استاتیک.

%d9%85%d9%88%d8%af%d9%85-%d8%b3%db%8c%d9%85-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%ae%d9%88%d8%b1-lan-%d9%84%d9%86-%d8%af%d8%a7%d8%b1-%d9%be%d9%88%d8%b1%d8%aa-%d8%b4%d8%a8%da%a9%d9%87-%d9%86%d8%b9%db%8c%d9%85

 

امکان تبدیل سیمکارت به بوق خط تلفن با استفاده از اتصال گوشی معمولی تلفن ( مناسب استفاده در مکان های روستایی فاقد خط ثابت و یا آسانسور)

 

به منظور انتقال تصاویر دوربین های مداربسته بر روی موبایل لازم است تا هم در طرف مبدا یعنی محل قرار گیری دستگاه DVR، NVR و یا دوربین مداربسته شبکه، و هم در مقصد یعنی دستگاهی که قرار است تصاویر دوربین ها را به نمایش درآورد (موبایل یا تبلت) به یک اینترنت پرسرعت متصل باشند تا از طریق شبکه اینترنت تبادل داده برای ارسال تصاویر و دریافت از طریق دستگاه و موبایل های اندرویدی یا IOS (آیفون) فراهم شود.

در سمت گیرنده امروزه با توجه به تنوع می توان از اینترنت های ADSL، وایمکس (ایرانسل یا مبین نت)، اتصال از طریق وایرلس مودم و یا حتی اینترنت فراهم شده از هر یک از اپراتورهای تلفن همراه ایرانسل، رایتل و یا همراه اول به صورت ۳G و یا ۴G استفاده نمود. اما در سمت مبدا یعنی محل قرار گیری دستگاه های دی وی آر یا ان وی آر نیز لازم است تا اینترنت برای آن ها نیز فراهم شود که بالطبع هرچه سرعت آن بالاتر باشد می توان تصاویری روان تر و پیوسته تر را از محلی دیگر بر روی موبایل دریافت نمود.

ساده ترین، ابتدایی ترین و مقرون به صرفه ترین راهکار برای تامین اینترنت دستگاه های ذخیره ساز و یا حتی دوربین شبکه IP Camera، تامین و اتصال آن ها به اینترنت ADSL و از طریق کابل رابط شبکه یا کابل LAN در آن ها می باشد. اما برای نصابان و مجریان انتقال تصویر دوربین مدار بسته به خوبی روشن است که مواقعی ممکن است که نیاز مبرم به انتقال تصاویر دوربین های مداربسته از طریق اینترنت باشد اما به دلایلی همچون پر بودن خط رنژه در مرکز مخابراتی مشتری و یا عدم تخصیص خط ثابت و یا در مواقعی حتی عدم امکان رنژه خط اینترنت ای دی اس ال به دلیل ساختار آن مرکز این امکان میسر نباشد. برای این منظور راه کارهایی نیز وجود دارد که استفاده از مودم سیمکارت خور و دارای پورت LAN از این جمله اند.

برتری این مودم سیمکارتخور را می توان در نصب و راه اندازی سریع آن دانست. به این مورد می توان حرکت و جابجایی را نیز اضافه نمود به طوری که اگر برق آن تامین گردد در هر مکانی که هر اپراتور بر روی سیم کارت خود می تواند پوشش دیتا داشته باشد، می توان به راحتی از آن استفاده نمود و چنانچه مشتری نیازمند به جابه جایی و نقل مکان داشته باشد به راحتی می توان سیستم را بدون زحمت ی اضافه برپا ساخت! این مورد را می توانید مقایسه کنید با حالتی که قرار است از آنتن و لینک های کمکی برای فراهم کردن اینترنت استفاده شود که خود هزینه هایی مانند خرید آنتن، نصب دکل انتقال در صورت نیاز در محل، اتصال مودم روتر به آنتن و در نهایت کانفیگ کردن آن را به دنبال خواهد داشت.

مودم سیمکارتی فراهم شده جهت انتقال تصویر دوربین مداربسته از نوع ۳G بوده که دارای ۴ پورت LAN ( شبکه ) می باشد که و با اتصال یک کابل شبکه به یکی از پورت های این مودم سیم کارت خور و دیوایس مربوطه که از انتقال تصویر P2P یا انتقال تصویر بدوم آی پی و cloud حمایت کند، می توان اقدام به اتصال آن به شبکه اینترنت نمود. این مودم به صورت دائم کار می باشد بدین معنا که در صورت عدم استفاده در مدت زمانی خاص به حالت آماده باش نخواهد رفت و امکان استفاده از اینترنت را برای دستگاه به محض درخواست از طرف مقصد فراهم می کند. امکان اتصال به این مودم همچنین به صورت وایرلس نیز موجود است و می توان با استفاده از دستگاه هایی همچون تبلت، لپتاپ و تلفن های همراه از طریق وای فای به آن متصل شد. لازم به ذکر است که برتری این مودم در انتقال تصویر نسبت به انواع وایمکس آن مقرون به صرفه بودن آن هم به لحاظ خود دستگاه مودم و هم از جهت ارزان تر بودن دیتای مصرفی با توجه به انتخاب بسته های مناسب خواهد بود و بعلاوه بزرگترین نقطه قوت این مودم در باز بودن پورت انتقال تصویر P2P برای NVR یا دی وی آر است که اخیرا در برخی از وایمکس ها شاهد بسته شدن آن و عدم اجازه برای انتقال تصاویر دوربینهای مدار بسته هستیم. لازم به ذکر است که با تست و استفاده این مودم در پروژه های مختلف شاهد عملکردی مناسب می باشیم.

لطفا جهت اطلاع از قیمت مودم سیم کارت خور جهت انتقال تصویر در دوربین مداربسته با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

نعیم پردازش: فروش دوربین مداربسته

فروش مودم سیمکارتی LAN لن دار

  آموزش دوربین مداربسته


مودم سیم کارت خور

مودم سیمکارتی لن دار

قیمت مودم ۳ جی سیم کارت خور

مودم سیمکارتی LAN دار

مودم سیم کارتی جهت انتقال تصویر دوربین مداربسته

مودم سیمکارت خور مخصوص انتقال تصویر دی وی آر

مودم ۴ جی سیم کارت خور

قیمت مودم سیمکارتی دارای پورت LAN

فروش مودم سیم کارت خور تری جی فور جی LAN دار

مودم سیمکارتخور و LAN لن دار

مودم سیمکارتی مخصوص DVR و انتقال تصویر