دستگاه مه ساز دزدگیر و اعلام سرقت

 

 

مه ساز اعلام سرقت اماکن دستگاهی است که می توان آن را به صورت مکمل با سایر تجهیزات دیگر مانند انواع چشم دزدگیر، آژیر دزدگیر، تلفن کننده های سیم کارتی یا ثابت، بلندگوهای بیرونی و سایر متعلقات به پنل مرکزی متصل کرد تا با فرمان دستگاه مرکزی دزدگیر فعال شود.

دستگاه مه ساز دزدگیر اماکن کاربردهای فراوانی دارد که در ابتدا به نحوه کار مه ساز دزدگیر اشاره می کنیم. در واقع این دستگاه در حالتی که دزدگیر در مود فعال باشد، به محض دریافت پالس از پنل مرکزی اعلام سرقت، شروع به خروج مه می کند. این مه در انباره یا کپسول این دستگاه قرار داده شده است که پس از هر بار استفاده بایستی دوباره شارژ گردد. با این عمل چنانچه سارق از وجود دستگاه دزدگیر با خبر باشد و برنامه ریزی خود را برای انجام عملیات جبران ناپذیر سرقت خود در ظرف چند ثانیه (حتی با وجود صدای بلند آژیر های دزدگیر) تدارک دیده باشد و بخواهد سریعا از محل متواری گردد، می توان تا حدود بسیار بالایی مانع از این عمل شد. مه ساز یا دودساز دزدگیر با تولید یک مه غلیظ شبیه به دود سفید رنگ در فضای کارشده، دید سارق را عملا کور می کند و مانع از تحرک به موقع وی برای انجام افکار پلید می شود.. چه بسا با عکس العمل سریع می توان او را به دام انداخت.

از کاربردهای مشهود و ملموسی که مه سازهای دزدگیر و اعلام سرقت اماکن دارند می توان به نصب دزدگیر و مه ساز در طلا فروشی ها، صرافی ها، بانک ها و در کل مکان هایی که احتمال سرقت و دستبرد بالا و در این صورت جبران ناپذیر می باشد، اشاره کرد. هزینه این دستگاه در نگاه اول شاید کمی بالا به نظر برسد اما در عمل با توجه به نقش امنیتی تامین کننده و مکمل آن و کاهش احتمال موفقیت در سرقت توسط سارق، لزوم نصب و استفاده از آن را برای همه مکان ها و به خصوص اماکن حساس صد چندان می کند.

 

 

 


مطالب مرتبط:

 

پدال اعلام سرقت چیست؟

شوک سنسور در دزدگیر اماکن

 expander اکسپندر دزدگیر اماکن چیست؟

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نعیم پردازش: پخش عمده دزدگیر اماکن و انواع چشم دزدگیر و متعلقات وابسته

 

 

دستگاه تولید مه دزدگیر اماکن

دود ساز دزدگیر و اعلام سرقت

فروش

پخش عمده همکار دزدگیر اماکن و فروش اعلام سرقت

مه ساز دزدگیر

رطوبت ساز دزدگیر

دستگاه تولید مه

سیستم امنیتی دستگاه بخار برای طلا فروشی