دوربین مداربسته و راه حل های مکمل

%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%86-%d9%88-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d9%87%d9%88%d8%b4%d9%85%d9%86%d8%af-%d9%86%d8%b9%db%8c%d9%85-%d9%be%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%b2%d8%b4-%d9%88%d8%a7%d8%b1%d8%af

  در تامین امنیت یک مکان را می توان علاوه بر ایجاد و بالابردن موانع امنیتی سخت افزاری چون انواع حفاظ های ساخته شده از انواع آهن آلات، قفل های مستحکم و نسوز و درب های ساختمانی ضد سرقت و …، از انواع موانع نرم افزاری نیز به صورت زیر بهره برد.

درواقع با نصب و ایجاد این موانع نرم افزاری به نوعی امنیت آن مکان را به طور فزاینده ای افزایش می دهیم که البته می توان هر یک از این دو را نیز با توجه به هزینه های قابل انجام به صورت مستقل نیز به کار برد.

این موانع نرم افزاری را می توان به صورت زیر برشمرد:

 

  • دوربین مداربسته: کاربرد نصب دوربین مداربسته چه از نوع آنالوگ آن و چه دوربین مداربسته دیجیتال یا همان نصب دوربین شبکه دیگر امروزه بر کسی پوشیده نیست. توسط نصب دوربین مداربسته در محل مورد نظر می توان تمامی تحرک ها را زیر نظر گرفت. همچنین می توان در صورت نیاز از امکانات ضبط و پخش تصاویر دوربین مداربسته و یا حتی امکان رؤیت تصاویر به صورت زنده از طریق انتقال تصاویر دوربینهای مداربسته، نیز بهره برد.

 

  • سیستم اعلام سرقت اماکن: این سیستم (دزدگیر اماکن یا سیستم ضد سرقت اماکن، منازل و مغازه) نیز به صورت مکمل قادر است تا از بروز سرقت های احتمالی در مکان های مختلفی چون منزل و مغازه در اولین فرصت ممکن جلوگیری نماید. دزدگیر اماکن را می توان به صورت دزدگیر سیم کارتی و یا ساده انتخاب کرد و به اهداف خود نزدیکتر شد.

 

در هر صورت همیشه راه حل های مکمل می تواند تامین کننده امنیت بیشتری باشد چنانچه می توان به موارد بالا نصب سیستم های اکسس کنترل Access Control (کنترل دسترسی) را نیز برای انواع ورودی های مهم نیز در نظر گرفت و یا اگر در فروشگاهی که بیشتر اجناس آن را کالاهای خرد تشکیل داده اند بخواهیم تامین گر امنیت باشیم، می توان از نصب گیت ضد سرقت فروشگاهی با انواع مختلف آن نیز بهره برد.


مطالب مرتبط:

.

نصب دوربین مداربسته بدون نیاز به سیم و کابل کشی!

دوربین مداربسته حرارتی چیست؟

.

..

.

.

.

.


نعیم پردازش: فروش عمده همکار دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن و فروش اکسس کنترل

آموزش دوربین مدار بسته