تفاوت دوربین مداربسته AHD-H و AHD-L و AHD-M

نسل جدیدتر دوربین های مداربسته آنالوگ با عنوان دوربین مدار بسته AHD به بازار معرفی شده است که در برابر ایجاد تصاویری با کیفیت، قیمتی به مراتب پایین را به خود در بین دیگر دوربین های مدار بسته مگاپیکسلی بع خود اختصاص داده است. می توان این دوربین ها را در نسل حاضر یک تحول در بستر آنالوگ هم محسوب کرد.

 نحوه نصب دوربین مداربسته AHD، دقیقا مشابه با دوربین های آنالوگ است و هیچ فرقی در نحوه کابل کشی و نوع کابلی که استفاده می شود وجود ندارد و فقط دقت کنید که از کابل های با درجه کیفی بالاتر مخصوصا در مواقعی که مسافت شما زیاد می شود به جهت عدم افت سیگنال استفاده کنید. این دوربینها دقیقا از بستر کابل کواکسیال برای انتقال تصاویر دوربین مداربسته استفاده می کنند. لازم به ذکر است که تصویر این دوربین ها در بستر کواکسیال تا ۵۰۰ متر بدون افت کیفیت تصاویر انتقال میابد.

در نصب هر دوربین مداربسته ahd حداکثر ۲ آمپر برق ۱۲ ولت نیاز است و کابلی که برای تصویر دوربین ها استفاده می شود کابل کواکسیال می باشد که با توجه به فاصله دوربین تا دی وی آر باید کابل مناسبی را انتخاب کرد. دوربین مداربسته ای اچ دی AHD را در نقطه ای که قبلا با تست تصویر پیدا کرده ایم روی پایه نصب می کنیم و پس از انجام سیم کشی فیش های bnc را به دو سر کابل کواکسیال متصل می نماییم و یک سر فیش ها را به DVR HVR AHD و سر دیگر را به دوربین اتصال می دهیم. همچنین به یک سر سیم برق که نزدیک دوربین است فیش آداپتوری وصل کرده و به دوربین اتصال می دهیم و سر دیگر را به پاور دوربین مداربسته AHD متصل می نماییم.

تکنولوژی AHD-L تصاویری بهتر از ۹۶۰H و کمتر از ۷۲۰P فراهم می کند. همچنین دوربین مداربسته AHD-M هم که عموم دوربین های موجود در ایران از این نوع هستند تصاویری با کیفیت ۷۲۰P را در خروجی تولید می کنند. نوع دیگر این دوربین ها یعنی دوربین AHD-H نیز تولید کننده تصاویری با رزولوشن ۱۰۸۰P یا فول اچ دی هستند.

 


مطالب مرتبط:

.

مقایسه دوربین HD-TVI و  HD-CVI

تکنولوژی CMOS در دوربین مداربسته چیست؟

تکنولوژی CCD در دوربین مداربسته چیست؟

تکنولوژی HD-SDI در دوربین مداربسته چیست؟

تکنولوژی AHD در دوربین مداربسته چیست؟

تکنولوژی DIS در دوربین مداربسته چیست؟

انتخاب هارد دیسک مناسب برای DVR

دوربین مداربسته HD-TVI چیست؟

مقایسه دوربین HD-SDI و HD-TV

 

 

 


ورود به صفحه

آموزش دوربین مداربسته


 پخش عمده دوربین مداربسته AHD و فروش دوربین شبکه به همکار


 


.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آموزشگاه دوربین مداربسته

فروش عمده دوربین ای اچ دی

پخش همکار . فروش عمده دوربین

دوربین مداربسته AHD ای اچ دی