کاربرد لوله فلکسی بل در مداربسته و اعلام سرقت اماکن چیست؟

 لوله فلکسی بل برای دوربین مداربسته 

لوله فلکسی (لوله خرطومی فلزی) یک کانال فلزی با سطح مقطع گرد و دارای انعطاف است که از آن برای محافظت از کابل ها و سیم های مورد اسفاده در پروژه های الکتریکی استفاده می شود.

انواع لوله فلکسبل

  • لوله خرطومی فلزی روکش دار: شکل رایج تر از لوله فلکسیبل که در نصب دوربین مداربسته بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. از این لوله برای محافظت سیم و کابل در محیط های مرطوب یا محیط های بیرونی استفاده (outdoor) می شود.
  • لوله خرطومی فلزی بدون روکش: این لوله فاقد روکش پلاستیکی PVC است و از این رو استفاده آن در محیط های داخلی (indoor) می باشد.

از لوله فلکسی معمولا برای محافظت از کابلها در محیطهای بیرونی و یا صنعتی استفاده می شود. توجه داشته باشید که لوله فلکسی توان محدودی در مقابل ضربات فیزیکی دارد و در صورت نیاز به تحمل فشارهای فیزیکی باید از لوله فلزی استفاده کنید.
لوله های فلکسی با اندازه های استانداردی ساخته می شوند. اندازه های پر کاربرد آنها عبارتند از: لوله فلکسی یا فلکسی بل ۱۱، ۱۳، ۱۶، ۲۱، ۲۵، ۲۹، ۳۶، ۴۲، ۴۸
برای بستن لوله فلکسی به دیوار از بستهای مخصوصی استفاده می شود. توجه داشته باشید که هر سایز از لوله به بست مناسب همان سایز نیاز خواهد داشت که در بازار به راحتی در دسترس می باشند.

 


مطالب مرتبط:

.

تعریف دوربین مداربسته چیست؟

دوربین مداربسته چرخشی و گردان یا PTZ چیست؟


.

.

.

.

.

.

.

.

.

نعیم پردازش: تامین، پخش و فروش عمده دوربین مداربسته و تجهیزات جانبی مداربسته

.


برای نصب دوربین مدار بسته در شیراز و دوربین مداربسته با کیفیت در شیراز و نصب دزدگیر اماکن و منزل در شیراز و اعلام سرقت در شهر شیراز با ما تماس بگیرید.

پاسخ دهید

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شده اند *