ریست رمز HILOOK و پسورد هایلوک (DVR، NVR و دوربین تحت شبکه IP Camera) هایلوک

نحوه بازگردانی پسوورد password هایلوک و نام کاربری دی وی آر های لوک و رمز اولیه دوربین آیپی کمرا hilook و آموزش بازگردانی رمز ان وی آر هایلوک به رمز پیشفرض و اولیه.

Hilook Password Recovery

برای ریست رمز عبور فراموش شده در هر یک از دیواس های Hilook تولید کمپانی هایکویژن لازم است تا مراحل زیر را انجام دهید.

به منظور ریست و بازگردانی پسوورد و رمز فراموش شده دی وی آر Hilook، ان وی آر NVR هایلوک و یا دوربین تحت شبکه Hilook (های لوک) می بایست از یک نرم افزار واسط استفاده گردد. سپس با استفاده از کد تولید شده در آن نرم افزار قادر خواهید بود تا دستگاه خود را به رمز پشفرض ریست نمایید.

برای این کار لازم است تا در مرحله اول لازم تا نرم افزار SADP یا (Search for Active Device Protocol) را دانلود نموده و بر روی سیستم رایانه ی خود نصب نمایید. آخرین نسخه برنامه SADP را همواره می توانید از این صفحه دانلود نمایید.

پس از نصب این برنامه بر روی کامپیوتر، می بایست از طریق یک کابل شبکه ارتباط دیوایس مورد نظر (DVR، NVR، IP Camera) با سیستم برقرار شود. سپس با باز کردن نرم افزار SADP نصب شده، اجازه دهید تا این برنامه دستگاه (یا دستگاه های) متصل شده را شناسایی نمای.

پس از آن با کلیک بر روی گزینه Forget Password در انتهای صفحه پیش رو کلیک نمایید.

و در ادامه آدرسی را به عنوان محل ذخیره برای فایل تولیدی این نرم افزار با پسوند .XML و با نام DeviceKey برگزینید.

پس از تایید و اتمام عملیات تولید فایل، پیامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن آن نمایش داده می شود.

پس از تولید فایل مذکور، این فایل XML را به همراه عکس بارکد پشت دستگاه خود از طریق تلگرام برای بخش فنی مجموعه نعیم پردازش ارسال نمایید تا مراحا بعدی توسط تیم فنی انجام گردد. در انتها به منظور اتمام این پروسه بازگردانی و ریست رمز، فایلی با توجه به داده های ارسالی برای شما از سوی تیم فنی نعیم پردازش ارسال خواهد شد. 

در مرحله بعد، کافیست به منظور ریست پسورد و رمز عبور دستگاه Hilook (هایلوک) خود، مجدداً نرم‌افزار SADP را باز کرده و از قسمت Forgot Password گزینه Import را انتخاب و آدرس فایلی را که از تیم فنی دریافت کرده اید برای آن انتخاب نمایید.

پس از آن در قسمت New Password نرم افزار SADP نصب شده بر روی سیستم خود، لازم است تا با انتخاب یک رمز اصولی و وارد کردن و تکرار آن در قسمت های مربوطه، رمز دستگاه شما به رمزی که انتخاب نموده اید بازگردانی می شود.

 در انتها گزینه Confirm را انتخاب نمایید تا پیغام ثبت پسورد با موفقیت ارسال گردد. 

در انتها خاطر نشان می سازد که عملیات ریست پسوورد و رمز دستگاه های هایلوک (HILOOK) تنها جهت همکارانی که بصورت مستقیم از این مجموعه خرید داشته اند، در نظر گرفته شده است و چنانچه دستگاه های خود را از نمایندگان دیگر تهیه نموده اید، لازم است تا حتما مراتی از طریق نمایندگی و عاملیت فروش به شما پیگیری گردد.