لیست قیمت فروش دوربین مداربسته Hilook

نمایندگی فروش و قیمت دوربین Hilook و فروش دوربین تحت شبکه و NVR “های لوک” HILOOK

HILOOK Camera and CCTV Price List

Hilook یکی از زیر شاخه های تولیدات کمپانی معتبر هایک ویژن “Hikvision” چینی است که به تازگی محصولات نظارت تصویری باکیفیت خود را با برند “های لوک” روانه بازارهای جهانی کرده است. لازم به ذکر اینکه، تجهیزات Hilook همانند برخی از برندهای دوربین مداربسته سطح بازار که به نوعی تنها به صورت OEM از محصولات دیگر HIKVISON تشکیل یافته اند، نبوده است و دارای استقلال و طراحی منحصر بفرد تحت نظر خود کمپانی هایکویژن می باشد.

دوربینهای مداربسته hilook در کشورهای بزرگ جهان همانند امریکا، انگلیس، فرانسه و آفریقا دارای نمایندگی پخش می باشد و این مهم تنها بدلیل کیفیت بالای قطعات تولیدی در آن ها می باشد، کما اینکه اکثریت غریب به اتفاق همکاران، با محصولات قبلی این کمپانی یعنی “هایک ویژن” پروژه هایی را انجام و یا لااقل با آن ها آشنایی نسبی دارند. کیفیت محصولات این کمپانی به گونه ای است که هر ساله با بدست آوردن جایگاه های نخست در بین ۵۰ تولید کننده برتر دوربین های مداربسته در جهان، حتی در رقابت با شرکت های صاحب نام انگلیسی و امریکایی (که برخی از آن ها حتی OEM این شرکت می باشند)، نشان از کیفیت بالای محصولات این شرکت چینی را دارد.

کیفیت دستگاه های ذخیره ساز و DVR های برند HILOOK از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری بسیار بالا و حرفه ای می باشد و برای استفاده در پروژه های سطح کوچک و متوسط و یا حتی نیمه بزرگ می تواند به خوبی انتظارات کارفرما و مجری را به خوبی برآورده سازد. همچنین دوربین های این برند صاحب نام نیز در دو بخش آنالوگ و تحت شبکه (IP Camera) تولید شده اند که از برترین دوربین های تولیدی در صنعت مداربسته بشمار می روند.

لیست قیمت دوربین های مداربسته HILOOK، دی وی آر و NVR های Hilook را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.


 

همکاران گرامی جهت دریافت نمایندگی فروش و لیست قیمت همکار دوربینهای HiLook می توانید از اینجـــا درخواست خود را ثبت فرمایید.

 


لیست قیمت دوربین های توربو اچ دی “های لوک”

HILOOK Turbo HD Price List

 

 

 


لیست قیمت دوربین های تحت شبکه “های لوک”

HILOOK IP Camra Price List

 

 

 

جهت دریافت قیمت همکاری دوربین های مدار بسته Hilook با بخش فروش تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

لیست قیمت دی وی آر DVR و NVR و دوربین مداربسته Hilook 

نعیم پردازش؛ پخش عمده همکار و فروش دوربین های Hilook

دوربین مداربسته هایلوک

فروش NVR HILOOK

HILOOK CCTV PRICE LIST

ان وی آر و دوربین شبکه های لوک HI LOOK فروش و پخش عمده به همکار

دی وی آر HILOOK قیمت فروش

قیمت HILOOK

نمایندگی رسمی و انحصاری پخش دوربین های مدار بسته HILOOK

پخش دوربین مداربسته هایلوک