نحوه انتخاب رمز اصولی برای دستگاه های Hilook هایلوک (های لوک)

نحوه انتخاب و تولید پسوورد و رمز عیور قوی برای DVR هایلوک و آموزش انتخاب و راه اندازی دوربین مداربسته هایلوک و NVR های لوک و دوربین شبکه IP Camera Hilook هایلوک.

 

 

ضمن تشکر از شما بابت خرید محصولات مداربسته Hilook های لوک؛ در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی را راجع به رمزگذاری و انتخاب پسوورد برای انواع دستگاه های “های لوک” اعم از انواع DVR، انواع NVR و دوربین های تحت شبکه (IP Camera) نماییم.

کمپانی های ویژه تولید کننده محصولات Hilook به منظور بالا بردن ضریب امنیتی دستگته های خود تدابیری را اندیشیده است که درصد هک پسوورد و رمز عبور را به پایین ترین حد خود برساند ( کلمه پایینترین حد ممکن، از این جهت در نگارش برگزیده شد که در عملیات رمزنگاری با کریپتوگرافی هیچگاه به طور ۱۰۰ درصد کامل نمی توان ادعای غیر نفوذ پذیری را برای یک سیست مطرح نمود)، برای این امر از چندین مرحله رمزنگاری تلفیقی سخت افزاری و نرم افزاری استفاده شده است که این موضوع علی رغم بالابرن فوق العاده ضریب امنیت دستگاه های Hilook (هایلوک)، در نگاه اول و برای افرادی که برای نخستین بار اقدام به کانفیگ این دستگاه ها می نمایند، ممکن است تا اندازه ای گنگ و مبهم بنظر برسد. با ما همراه باشید تا این مطلب را یکبار برای همیشه چنان باز کنیم که شیرینی امنیت آن را برای دیگران نیز تعریف کنید!

 

رمز گذاری در دستگاه های Hilook به صورت تلفیقی انتخاب می گردد که برای باز کردن دیوایس مربوطه و ورود به منوی آن از دو روش انتخاب حروف و کراکترها و یا با استفاده از انتخاب الگو (Pattern) می توان بهره برد.

 

این نوشتار در حال بروزرسانی است…

 

 

 

 


مطالب مرتبط:

 

ریست رمز HILOOK (DVR، NVR و دوربین تحت شبکه IP Camera) هایلوک