نحوه تنظیمات ActiveX جهت انتقال تصویر در IE (اینترنت اکسپلورر)

آموزش انتقال تصویر دی وی آر DVR و اموزش انتقال تصویر دوربین مدار بسته بر روی کامپیوتر و لپ تاپ به صورت تصویری و نحوه فعال سازی اکتیوکس در IE ACTIVEX بروزر اینترنت اکسپلورر.

نرم افزار انتقال تصویر نعیم پردازش پخش عمده و همکار دوربین DVR و NVR در وبسایت npico.ir

   بهد از فراهم آوردن ملزومات انتقال تصویر، به منظور مشاهده تصاویر DVR ، NVR یا دوربین مداربسته تحت شبکه بر روی کامپیوتر ممکن است در مرحله نخست موفق به مشاهده این تصاویر نشوید. این اتفاق ممکن است زمانی روی دهد که سیستم عامل رایانه اجازه به نصب اکتیوکس (ActiveX ) های دستگاه دی وی آر یا آی پی کمرا را ندهد. پس لازم است تا به صورت دستی این دسترسی ایجاد گردد و امکان مشاهده تصاویر دوربین های منتقل شده فراهم شود.

برای انتقال تصویر دوربین مداربسته بر روی کامپیوتر و در نهایت فعال سازی AxtiveX های مربوطه لازم است تا مراحل زیر صورت پذیرد.

ابتدا اینترنت اکسپلورر را باز کرده و از منوی Tools وارد تنظیمات Internet Option آن شوید. پس از آن از تب Security وارد Custom level شوید:

فعال سازی اکتیو اکس activex برای انتقال تصویر دوربین مداربسته نعیم پردازش npico.ir

پس از ورود به این زیر منو لازم است تا گزینه های مورد نیاز جهت اجازه به ActiveX دستگاه دی وی ار، NVR یا دوربین IP، به مانند اشکال زیر فعال گردد:

اموزش نحوه انتقال تصویر dvr و دوربین نعیم پردازش آموزش نصب دوربین مداربسته npico.ir

تنظیمات مورد نیاز برای مشاهده دوربین و انتقال تصویر اینترت اکسپلورر نعیم پردازشآموزش دوربین . dvr

پس از آن با انتخاب گزینه Compatibility view settings از منوی Tools کادر زیر نمایان خواهد شد. در این مرحله لازم است تا چک باکس Display all websites in compatibility view را انتخاب کنید.

اموزش نصب دوربین مدار بسته و تنظیمات انتقال تصویر نعیم پردازش npico.ir

پس از این مرحله با رفرش کرد Internet Explore خواهید توانست تصویر دوربینهای مداربسته را چه از طریق اینترنت و یا از شبکه Local خود مشاهده کنید.

 

 

فیلم آموزش فعال سازی Activex در مرورگر IE

.

.

.


مطالب مرتبط:

.

انتقال تصویر DVR و NVR با استفاده از بارکد

نحوه تشخیص فعال یا غیر فعال بودن سرور P2P در انتقال تصاویر

مودم سیم کارت خور دارای لن LAN مناسب انتقال تصویر

 

.

.

.


نعیم پردازش: آموزش دوربین مدار بسته و فروش و پخش عمده