نحوه پروگرام کردن آی سی فلش DVR

عدم بوت شدن دی وی ار

عدم بوت شدن دی وی آر معمولا مشکلی است که برای نصابان دوربین مداربسته ممکن است رخ دهد. زمانی که دی وی آر بوت نمی شود و یا اصطلاحا بالا نمی آید باید چه کنیم.

در این زمان معمولا دی وی آر dvr در همان صفحه ورودی(مانند h.264) باقی می ماند و هیچ عمل دیگری انجام نمی دهد. در این حالت برای اطمینان از عملکرد دستگاه، یکبار کابل ها و سیم برق ورودی دستگاه را از DVR جدا نموده و اجازه دهید تا دستگاه ریست شود.

پس از ریست دستگاه دی وی ار، معمولا پس از زدن سه فلش باید دستگاه بوت شود که در غیر این صورت اشکال به احتمال زیاد از مشکل ایجاد شده در آی سی فلش دستگاه دی وی آر می باشد. آی سی فلش در واقع اطلاعات مربوط به لود و بوت شدن دستگاه را در خود نگه داری می کند که در صورت آسیب دیدن دیگر دستگاه RUN نمی شود که در این حالت باید دستگاه را به نمایندگی مجاز آن برای رفع عیب ارسال کنید.

در اینجا سعی خواهد شد تا به تدریج آموزش تعمیر دی وی آر DVR و آموزش تعمیر دوربین مداربسته قرار گیرد. اما توجه داشته باشید که تا زمانی که به سیستم های الکترونیکی مسلط نشده اید از دستکاری دستگاه ها به منظور جلوگیری از آسیب رسانی بیشتر جدا خود داری نمایید. در مقاله پروگرام و فلش DVR با استفاده از پروگرامر می توانید نحوه فلش کردن این IC را مطاله کنید.

 

 

 


مطالب مرتبط:

.

تستر دوربین مداربسته

دوربین مداربسته و  CCTV OSD Menu

 

 

.

.

.


نعیم پردازش: آموزش تخصصی دوربین مدار بسته و DVR

پخش و فروش عمده انواع دوربین مداربسته و متعلقات وابسته به همکار با گارانتی طلایی