دزدگیر سایلکس اقتصادی مدل Silex SG8 Lite

پخش و فروش همکار سایکس و نمایندگی فروش و پخش اعلام سرقت اماکن silex سایکس با بهترین قیمت همکاری

محصول جدید شرکت ایرانی سایکس (تا زمان نگارش این متن) با نام دزدگیر Silex اقتصادی است که با مدل SG8-LITE معرفی شده است. این پنل اعلام سرقت اماکن نسبت به پنل های هم گروه خود یعنی SG8-S و SG8-Q از امکانات به مراتب کمتری برخوردار است که این اتفاق در راستای کاهش قیمت دزدگیر تمام شده انجام یافته است.


از سری تغییرات این مدل یعنی سایلکس اس جی ۸ لایت، می توان به حذف رله های خروجی، و حذف تلفن کننده خط شهری اشاره کرد. همچنین تقلیل پیام های ضبط هشدار و تعداد زون های در نظر گرفته شده اشاره کرد که از تفاوت های این پنل دزدگیر نسبت به مدل های قبلی این اعلام سرقت اماکن سایکس می باشد.


در واقع هدف از معرفی دزدگیر سایلکس SG8-LITE پایین آوردن قیمت تمام شده برای مصرف کنندگانی است که نیازی به امکانات و سخت افزار بالایی برای راه اندازی در مکان خود ندارند که این امر با در نظر گرفتن IC های ارزانتر و سبکتر و حذف برخی از قطعات دیگر نظیر رله ها در برد این دستگاه صورت یافته است.


در پنل SILEX SG8 LITE اقتصادی همچنان ماژول سیم کارت برای استفاده در اعلان هشدار ها هم چنان تعبیه شده است و این پنل با دو ریموت کنترل کدهاپینک با کیفیت مناسب، همچون دیگر اعضای خانواده ی خود عرضه شده است. در این پنل همچنان می توان موارد کنترلی را با گوشی های تلفن همراه اندرویدی و IOS نیز کنترل نمود و حافظه ی مدیر قرار داده شد می تواند پیام ها را دریافت و اریال نماید.


با ایجاد این تفاوت های در برد پنل اعلام سرقت سایلکس سیمکارتی در کل می توان عملکرد آن را قابل قبول دانست و در پروژه هایی که نیاز به امکانات محصوصی از لحاظ تعدد زون های دزدگیر و یا کنترل لوازم برقی با SMS باشد، از آن استفاده کرد.

.

.

.

.

جهت دریافت

لیست قیمت همکاری دزدگیر سایلکس (SILEX)

به لیست قیمت همکاری قابل دانلود از منوی بالا مراجعه فرمایید.