دوربین مداربسته سیمکارت خور یا دوربین سیم کارتی

نسل جدید دوربین های مداربسته تحت شبکه با پروتکل فشرده سازی تصویر H.265 ارائه شده اند که دارای امکانات و قابلیت های ویژه ای نیز می باشند. کیفیت های تصویر مگاپیکسلی فول HD اچ دی از بارزترین مشخصات این دوربینهای مدار بسته است.

دوربینمداربسته IP Camera یا تحت شبکه با قابلیت نصب سیم کارت های ۳G و ۴G از دیگر امکاناتی است که اخیرا به بازار معرفی شده اند. بر این اساس برای انتقال تصویر دوربین مداربسته سیمکارت خور تحت شبکه در این نوع، نیازی به ارتباط مستقیم با مودم های رایج adsl به نوعی حذف شده است، اگرچه این ویژگی در بین تمام دوربین ها به صورت مشترک وجود دارد.

کاربرد این دوربین های مداربسته سیمکارتی را می توان در شرایطی دانست که یا خط اینترنت ADSL در آن مکان وجود ندارد و یا به دلیل ترافیک مرکز تلفن اختصاص رانژه اینترنتی وجود ندارد و یا اینکه بنا به دلایلی لازم است تا دوربین به صورت مستقیم در شبکه اینترنت و سپس انتقال تصویرش بر روی موبایل تبلت یا لپتاپ انجام پذیرد. در کشور نیز با وجود اپراتورهایی مثل ایرانسل که در زمینه اینترت همراه نیز عملکرد بهتری را دارد نیز می توان از این قابلیت بهره برد.

در دوربین سیمکارتخور یا سیمکارتی، با قرار دادن یک عدد سیمکارتی که اینترنت برای آن فراهم شده است، در خشاب مربوطه قرار می گیرد و پس از کانفیگ وتنظیمات مربوطه می توان از آن استفاده کرد. همچنین با توجه به پروتکل های مخصوص دوربینهای مداربسته می توان این دوربین ها را با انواع نرم افزارها و NVRها ست کرد و در شبکه از آن ها استفاده نمود.

شاید بتوان کاربرد نصب دوربین مداربسته با این شیوه را در باغ ها و ملک های شخصی و یا مواردی مثل اماکن در حال ساخت که استفاده ای موقتی و به سبب نظارت فراهم می سازد، استفاده کرد.

 

.

.


نوشته های مرتبط:

کاربرد فرستنده های رادیویی بیسیم برای دوربین مداربسته

نحوه اتصال چشمی دزدگیر یا سنسور PIR به دی وی آر DVR

 


 

آموزشگاه دوربین مداربسته

آموزش نصب دوربین مدار بسته

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

فروش و پخش عمده تجهیزات مداربسته و اعلام سرقت اماکن و درب اتوماتیک