دزدگیر لباس چیست؟

دزدگیر لباس

دزدگیر لباس نمونه ای از کاربرد گیت فروشگاهی است که عمل محافظت از پوشاک و لباس های گوناگون را در برابر سرقت البسه ایفا می نماید.

این گیت فروشگاهی با نام هایی دیگر مانند: گیت ضد سرقت پوشاک، دزدگیر البسه، دزدگیر لباس، دزدگیر پوشاک، گیت لباس، دزدگیر مانتو و… در بین اصناف و مغازه داران رایج است که در واقع همگی به یک معناست اما با کاربرد هایی مختلف!

نحوه عملکرد دزدگیر لباس

دزدگیر لباس نیز همانند دیگر گیت های فروشگاهی به صورت هوشمند، عمل می کند. بدین معنی که با نصب آنتن یا آنتن های گیت پوشاک در نزدیکی درب خروجی با توجه به فرکانس و نوع و عملکرد آنتن تا شعاع محدودی را تحت محافظت خود در می آورد. لازم بذکر است که تگ های دزدگیر یا گیت فروشگاهی قادر به نصب بر روی انواع البسه می باشد.

بدین ترتیب هرگاه هر یک از این تگ ها در محدوده مجاز تحت پوشش گیت قرار گیرند، دزدگیر پوشاک شروع به پخش صدای آژیر می نماید تا صاحب و فروشنده مغازه را از خروج غیر قانونی پوشاک آگاه سازد.

 دزدگیر پوشاک از انواع تگ های سخت زیر پشتیبانی می کند:

 استفاده از انواع مرغوب و انواع تگ دزدگیر لباس باعث می شود که به کرات بتوان از آن ها استفاده کرد و این تگ ها به اندازه ای محکم هستند که حتما می بایست آن ها را به وسیله دستگاه جدا کننده تگ از لباس ها جداسازی گردند.