آموزش نصب اعلام سرقت اماکن ( دزدگیر اماکن )

 آموزش نصب اعلام سرقت و دزدگیر اماکن و اموزش نصب دزدگیر و چشم دزدگیر سیم کارتی و اموزش نحوه نصب سیستم امنیتی ضد سرقت اماکن (دزدگیر اماکن)  سیم کارت خور و  آموزش نصب دزدگیر اماکن با تلفن کننده خط شهری و سیمکارتی.


کاملا عملی و کاربردی


     سیستم اعلام سرقت اماکن که به سیستم امنیتی یا سیستم صد سرقت اماکن نیز شناخته می شود، به منظور جلوگیری از ورود سارقین و همچنین یک عامل بازدارنده برای ارتکاب جرم محسوب می شود. این سیستم از اجزایی تشکیل شده است که با سرهم بندی و اسمبل تک تک تجهیزات در نهایت سیستم اعلام سرقت یا همان دزدگیر اماکن را در خروجی خواهیم داشت. (برای آشنایی با برخی از این تجهیزان این صفحه را ببینید). نحوه کار اعلام سرقت اماکن نیز بدین صورت است که هنگام خروج از محل نصب سیستم، توسط ریموت کنترل دزدگیر در حالت استندبای یا فعال قرار می گیرد و منتظر است تا بلافاصه پس از تشخیص حرکت توسط هر یک از سنسور(ها) PIR، دستگاه وارد در مود فعال خود شود و همزمان با پخش صدای بلند و پرقدرت آژیر در محیط شروع به تماس با شماره های موجود در حافظه دستگاه تلفن کننده که قبلا به آن سپرده شده است و  یا فعالیتهای دیگر نموده تا با این اقدام به موقع از سرقت مکان مورد نظر جلوگیری شود.

 دوره عملی و تخصصی آموزش نصب اعلام سرقت اماکن به نحوی برنامه ریزی شده است تا فن آموز پس از طی کردن این دوره آموزشی قادر به اسمبل کردن تجهیزات و نصب و راه اندازی سیستم اعلام سرقت اماکن باشد. در این دوره ها برنامه ریزی محتوی طوری صورت پذیر فته است که هر فرد با هر گرایش و هر رشته و هر سطح سواد، قادر به درک مسائل باشد، بنحوی که بلافاصله پس از اتمام دوره، خود ما از عزیزان شرکت کننده این انتظار را داریم که وارد بازار شده و پروژه های مستقل خود را بدون نیاز به شخص دیگری راه اندازی، نصب و مدیریت نمایند÷.

همچنین این دوره ها با هدف توانمند ساختن دانش پژوهان با اصول و شیوه‌های مدیریت سیستم دزدگیر اماکن شامل طراحی، نصب و اجرا، تست و بازرسی، راه اندازی، بهره برداری و تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده است. و همانگونه که ذکر شد، در پایان دوره از شرکت کنندگان انتظار می رود توانمندی مدیریت پروژه های سیستم های اعلام سرقت اماکن را کسب کنند. اهمیت و ضرورت این دوره در توانمندسازی کارفرمایان و پیمانکاران در تعریف سیستم مناسب جهت هر پروژه با توجه به نوع کاربری آن، مدیریت و رفع مشکلات و پیچیدگی های سیستم و ارائه راهکارهای مناسب در جهت پیشبرد پروژه ها مطابق استاندارد نیز، از ویژگی های برجسته این دوره ها می باشد.

این دوره ها در آموزشگاه شیراز، آموزشگاه مشهد و تهران به صورت نیمه فشرده و فشرده برگزار می گردد.

ضمنا در شهریه دوره ها تخفیف هایی در نظر گرفته شده است که می توانید از طریق تماس با دپارتمان آموزش نعیم پردازش از آن ها اطلاع یابید.

جهت اطلاع از زمان برگزاری دوره ها می توانید از تقویم های آموزشی زیر، با توجه به نزدیکترین آموزشگاه نسبت به محل سکونت خود استفاده کنید.


 

تقویم آموزشی دوره نصب اعلام سرقت در شیراز

ردیف تاریخ برگزاری دوره مهلت ثبت نام شهریه دوره                       توضیحات
۱ ۹۴/۱۱/۱۵ الی ۹۴/۱۱/۱۶ ۹۴/۱۱/۱۰ ۵۹۰,۰۰۰
۲ ۹۵/۱۲/۱۹ الی ۹۵/۱۲/۲۰
۹۵/۱۲/۱۰ ۵۹۰,۰۰۰
۳ ۹۶/۰۰/۰۰ الی ۹۶/۰۰/۰۰ ۹۴/۰۰/۰۰ ۵۹۰,۰۰۰
۴ ۹۶/۰۰/۰۰ الی ۹۶/۰۰/۰۰ ۹۴/۰۰/۰۰ ۵۹۰,۰۰۰

 

 

 

تقویم آموزشی دوره نصب اعلام سرقت در مشهد

ردیف تاریخ برگزاری دوره مهلت ثبت نام شهریه دوره                       توضیحات
۱ ۹۴/۰۵/۲۶ الی ۹۴/۰۵/۳۰ ۹۴/۰۵/۱۹ ۵۹۰,۰۰۰
۲ ۹۴/۰۰/۰۰ الی ۹۴/۰۰/۰۰ ۹۴/۰۰/۰۰ ۰۰۰
۳ ۹۴/۰۰/۰۰ الی ۹۴/۰۰/۰۰ ۹۴/۰۰/۰۰ ۰۰۰
۴ ۹۴/۰۰/۰۰ الی ۹۴/۰۰/۰۰ ۹۴/۰۰/۰۰ ۰۰۰

 

 

 

 

تقویم آموزشی دوره نصب اعلام سرقت در تهران

ردیف تاریخ برگزاری دوره مهلت ثبت نام شهریه دوره                       توضیحات
۱ ۹۴/۰۵/۱۶ الی ۹۴/۰۵/۱۶ ۹۴/۰۵/۰۹ ۳۲۰,۰۰۰
۲ ۹۴/۰۰/۰۰ الی ۹۴/۰۰/۰۰ ۹۴/۰۰/۰۰ ۰۰۰
۳ ۹۴/۰۰/۰۰ الی ۹۴/۰۰/۰۰ ۹۴/۰۰/۰۰ ۰۰۰
۴ ۹۴/۰۰/۰۰ الی ۹۴/۰۰/۰۰ ۹۴/۰۰/۰۰ ۰۰۰

 

 


 .

.

.

.

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


آموزشگاه نصب سیستم های امنیتی و به آموزش نصب سیستم اعلام سرقت اماکن برای نصب و آموزش نصب عملی دزدگیر اماکن به صورت تخصصی بنا ریزی شده تا بتوان دوره های فشرده عملی آموزش نصب دزدگیر و اموزش نصب سیتم ضد سرقت و نحوه نصب سیستم دزدگیر منزل را در آن به درستی می باشد.

در سال دزدگیرهای ۲۰۱۵ و  و ۲۰۱۷ و ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ که جدیدترین آن ها می باشند را اموخت.

کلاس آموزش نصب تخصصی دزدگیر پارادوکس و نوید نحوه نصب دزگیر کلاسیک را داد و تنظیمات و ستینگ دزدگیر اماکن را به همراه نحوه سیم بندی اعلام سرقت اماکن و نحوه سیم کشی دزدگیر برای منزل و مغازه آموخت که می توان برای سالیان متمادی از نحوه آموزش وصل کردن دزدگیر اماکن اعلام سرقت از آن استفاده کرد وبهره کافی را برد.


نحوه تعمیرات دزدگیر

نحوه نصب چشم وایرلس به دزدگیر

نحوه ست کردن ریموت کنترل دزدگیر اماکن

طریقه نصب دزدگیر و اعلام سرقت

نحوه سیم کشی دزدگیر و چشم دزدگیر

نحوه و آموزش نصب چشم بی سیم برای دزدگیر

آموزش نصب دتکتور دود گاز به دزدگیر

اموزش تعمیرات دزدگیر و چشمی دزدگیر نصب

آموزش نصب چشم لیزری به دستگاه دزدگیر

نحوه و اموزش نصب دزدگیر منزل مغازه اماکن دفتر

نحوه نصب سیستم امنیتی ساختمان

آموزش نصب تلفن کننده سیم کارتی به دستگاه دزدگیر

آموزش ست کردن چشم بیسیم در دستگاه و پنل اعلام سرقت اماکن دزدگیر

 

 

 

.

.

 

آموزشگاه نصب دوربین مداربسته