فروش و پخش عمده لوله فلکسی سفید و سیاه

فروش انواع فلکسی و لوله فلکسی بل مشکی و سفید در سایزهای مختلف و قیمت فروش به همکار فلکسی دوربین مداربسته.

 

 

لوله خرطومی و لوله فلکسی مناسب سیم و کابل کشی

لوله های فلکسیبل یا خرطومی نمونه ای از انواع لوله های مورد مصرف در کاربردهای سیم کشی و کابل کشی علی الخصوص دوربین مدار بسته و اعلام سرقت یا کاربردهای شبکه و معمولا در محیط های بیرونی ساختمان است که با توجه به ماهیت اصول ساخت، بدنه ای منعطف را در اختیار قرار می دهند. لوله فلکسی می تواند به عنوان مسیری جهت عبور سیم ها و کابل های برق مورد استفاده قرار گیرد ، همان گونه که مستحضرید، لوله های برق در دسته تجهیزات برقی ساختمان قرار می گیرند و به عنوان پوششی جهت محافظت از هادی ها و سیم ها به کار می روند.

در واقع عبور دادن سیم و کابل از درون لوله های خرطومی یا لوله فلکسی (سفید یا مشکی) که استحکام بیشتری دارد، عدم صدمه رسانی و محافظت در برابر عوامل محیطی و طبیعی همچون باد و باران و نور و حرارت خورشید را برای این تجهیزات به ارمغان آورده و در عین حال از آنها در برابر تماس غیر مستقیم یا مستقیم افراد جلوگیری می شود.

از انواع لوله برق خرطومی یا لوله فلکسی می تواند در ساختمان های مسکونی ، تجاری ، صنعتی ، اداری ، فروشگاه ها و غیره استفاده نمود.

در سیم کشی های گذشته، سیم های برق را بدون عایق و پوشش عبور می دادند که همین امر دارای معایب مختلفی همچون ایجاد تماس ناخواسته افراد با سیم ها یا رساناهای برق،پایین آمدن ولتاژ برق،ایجاد آتش سوزی در اثر اتصال برق،احتمال صدمه دیدن سیم ها و کابل ها و غیره بود که با این روش تا حدودی آن معایب را می توان برطرف نمود.

انواع لوله فلکسی و لوله خرطومی

لوله فلکسی بدون روکش

این نوع از لوله های فلکسی فاقد روکش پلاستیکی می باشند به همین دلیل در محیط های داخلی برای عبور سیم ها و کابل ها مورد استفاده قرار می گیرند.

لوله فلکسی روکش دار

رایج ترین نوع لوله فلکسی دارای یک پوشش پلاستیکی PVC است که به دلیل انعطاف پذیری بالا  معمولا برای عبور سیم ها و کابلها جهت نصب دوربین مداربسته مورد استفاده قرار می گیرد ، این نوع لوله به دلیل داشتن روکش در محیط های خارجی ومرطوب نیز به کار می رود البته در استفاده های صنعتی و ساختمانی بهتر است از لوله های فولادی برق استفاده شود که به صورت روکار یا توکار قابل نصب می باشند.

انواع لوله برق فلکسی

انواع لوله برق فلکسی در اندازه های مختلفی تولید می شوند که مشتریان می توانند یکی از اندازه های ۱۱ ، ۱۳، ۱۶ ، ۲۱ ، ۲۵ ، ۲۹ ، ۳۶ ، ۴۲ و ۴۸ میلیمتر را متناسب با محل مورد نظرشان انتخاب نمایند همچنین باید توجه کرد برای نصب این لوله ها روی دیوار می توان از بست های مناسب با توجه به سایز لوله استفاده کرد. انواع لوله خرطومی نیز در ابعاد ۱۱ ، ۱۳ و ۱۶ میلیمتر تولید و به بازار عرضه می شوند که برای نصب و اتصال آنها نیز نیاز به بست داریم .

معایب لوله های فلکسی

یکی از معایب انواع لوله فلکسی توان محدود آنها در برابر فشارهای فیزیکی می باشد در نتیجه در محل هایی که نیاز به تحمل فشار زیاد یا ضربات فیزیکی داریم باید از لوله های فلزی استفاده شود.

 

 

 

اطلاعات بیشتر:


کاربرد لوله فلکسی: لوله خرطومی فلزی روکشدار برای محافظت سیم و کابل ها در کلیه تاسیسات الکتریکی مرطوب و دارای گرد و غبار ، سیستم های روشنایی ، محافظت فیبر نوری ، کف و سقف کاذب ، سیستم های مدار بسته ، اتصال بین ماشین آلات و تجهیزات کارخانه

ساختار: نوار فلزی فرم داده شده به صورت مدور با روکش PVC

مواد اولیه: ورق گالوانیزه مطابق با استاندارد EN 10142 با روکش PVC ضد انتشار آتش

رنگ : مشکی ، طوسی ، سفید ( رنگ های دیگر طبق درخواست قابل تولید میباشد )

ضریب حفاظت محیطی : IP54 تا IP67 مطابق با استاندارد EN 60529

با توجه به نوع گلند

بازه دمایی : متحرک : ۵- تا ۹۰+

ساکن : ۱۵- تا ۱۰۵+

ویژگیها:

انعطاف پذیری بالا ، مقاومت مکانیکی بالا در برابر فشار ، کشش و ضربه ، طول عمر زیاد ، مقاوم در برابر نفوذ مایعات و گاز ، روکش مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش ( نور آفتاب)، و مواد شیمیایی و آب دریا، خود خاموش شونده ، توانایی تخلیه الکتریسیته ساکن با اتصال به زمین

 

 

 

نعیم پردازش؛ واردات و پخش عمده دوربین مداربسته به همکار (آنالوگ – تحت شبکه) , انواع تجهیزات جانبی و ملزومات مورد نیاز.