نحوه راه اندازی دوربین های وایرلس VR CAM (دارای تصویر سه بعدی)

آموزش انتقال تصویر دوربین های وایرلس VR CAM (با تصویر سه بعدی) دوربین لامپی و پانوراما و نحوه راه اندازی دوربین بدون سیم و انتقال تصویر بر روی موبایل و تبلت دوربین و دی وی آر وایرلس.

 

با روند تکنولوژی در تمام زمینه ها، در سیستم های دوربین مداربسته نیز امروزه شاهد پیشرفت های روز افزونی هستیم که به نوعی می توان گفت که با ورود ابداع و خلاقیتی جدید، در این ایام شگفت زده شدنمان اصلا چیز پیجیده ای نمی باشد!

دوربین های مداربسته با هدف مراقبت های امنیتی و پیشگیری از وقوع جرم پای خود را چند سالیست که در نصب های نه چندان حرفه ای اماکن و حتی منازل باز کرده است و این همه گیری به نوعی بوده که امروزه کمتر کسی است که اساس استفاده از دوربینهای مداربسته را دیگر نداند.

با توسعه روند پیشرفت در صنعت مدار بسته و به مدد تولید کنندگان چینی! شاهد اتفاقاتی جالب در این زمینه هستیم. دوربین های مدار بسته بیسیم که بیستر با هدف استفاده در پروژه های کوچک و برای راه انداختن کار با حداقل هزینه، چند سالی است که جای خود را در فروشگاه دوربین مدار بسته بخوبی باز کرده است. در این میان اما، دوربین های وایرلسی به بازار معرفی شده اند که در عین سادگی و قابلیت های منحصربفرد، با هزینه تمام شده بسیار پایینتری نسبت به سایر سیستم های دوربین بدون سیم نیز مواجه هستیم.

در این میان اما دوربین وایرلس لامپی بدون سیم، دوربین بیسیم پانوراما و VR Cam وایرلس دارای چنین قابلیت هایی با امکان نمایش تصاویر دوربین مداربسته به صورت سه بعدی می باشند. در این مقاله قصد داریم تا نحوه راه اندازی دوربین های و”وی آر کمرا” شامل دوربین های لامپی بیسیم، vrcam و دوربین پانوراما وایرلس موجود در لیست قیمت همکار  را به شما آموزش دهیم.

برای این منظور کافیست برنامه راه اندازی و انتقال تصویر دوربین های وایرلس را بسته به نوع گوشی خود (اندروید یا آی او اس) از لینک های زیر دانلود، و با استفاده از مراحل ذکر شده در فایل آموزشی نحوه نصب دوربین وایرلس ذیل در ادامه، تنظیمات را بر روی گوشی یا تبلت مورد نظر اعمال نمایید.

 

 

 


دانلود برنامه V380 اندروید

دانلود برنامه Android

 

 

دانلود برنامه V380 برای اپل

دانلود برنامه IOS

 


آموزش انتقال تصویر دوربین های وایرلس VR CAM (با تصویر سه بعدی)

(در صورت عدم مشاهده آموزش نصب دربین های بیسیم، یکبار دیگر این صفحه را رفرش نمایید.)

 

 

Download (PDF, 717KB)

 

 

 

 


مطالب مرتبط:

 

آموزش راه اندازی و نحوه نصب دوربین لامپی (برنامه ICSee)

 

 

 

 

 


نحوه راه اندازی دوربین “وی آر کمرا” VR Camera و دوربین لامپی و دوربین پاناروما بیسیم وایرلس

نحوه راه اندازی دوربین بدون سیم