نکات قبل از خرید فایل های فلش DVR

این بخش با توجه به تماس های مکرر از سوی همکاران و به منظور ریست و بازگردانی پسوورد و رمز عبور و یا برطرف کردن مشکلات نرم افزاری، همچون هک شدن دستگاه های DVR و ذخیره ساز AHD راه اندازی شده است.


لطفا قبل از اقدام به خرید حتما موارد مذکور را مطالعه فرمایید:

.

 قبل از اقدام به خرید از مطابقت قرار دادن برد دستگاه دی وی آر خود با بردهای نمونه قرار داده شده (همانند این صفحه) اطمینان یابید. چراکه پس از خرید به هیچ عنوان بازگشت وجه امکان پذیر نمی باشد. در این زمینه با وارد شدن به صفحه هر برد دی وی آر یا NVR، ضمن مشاهده تصویر برد با سایز بزرگتر، با دقت به مقایسه بپردازید. این مقایسه را می توانید برای محل و اندازه چیپ ست و پردازشگرها، خروجی ها، اندازه برد، ورودی ها و … در نظر بگیرید.  (دقت کنید که تفاوت برخی برد ها بسیار ناچیز است).

 در گردآوری فایل ها زحمت بسیار زیادی کشیده شده است. لطفا تنها درصورتی که از همکاران و یا دارای اطلاعات اولیه مورد نیاز در این زمینه هستید، اقدام به خرید محتوای مربوطه نمایید، چراکه با توجه به مشغله کاری این مجموعه، امکان تماس تلفنی بابت راهنمایی در این زمینه وجود نخواهد داشت و محتوای حاضر صرفا جهت تعمیرکاران می باشد.

جهت سفارش محصول لازم است تا “کد محصول” قرار داده شده در کنار (شماره ردیف) هر محصول (شماره ردیف) در پیج مورد نظر، (که نمایانگر تعداد کانال های ورودی دستگاه در بالا و شماره فایل های مربوطه به برد منحصر بفرد در سمت راست آن است)، به انضمام “شماره پیگیری” پس از واریز مبلغ مورد نظر هر فایل اطلاع داده تا فایل فلش مربوطه برای شما ارسال گردد.

پس از پرداخت مبلغ ۴۵٫۰۰۰ تومان جهت خرید هر فایل از این لینک، با برقراری تماس تلفنی، فایل برای شما ارسال خواهد شد.

به زودی لینک پرداخت مستقیم بانکی برای این قسمت راه اندازی خواهد شد (تا زمان مورد نظر می توانید مبلغ مورد نظر جهت خرید فایل را از طریق کارت بانکی واریز نمایید).

بازگشت