نکات قبل از خرید فایل های فلش DVR

این بخش با توجه به تماس های مکرر از سوی همکاران و به منظور ریست و بازگردانی پسوورد و رمز عبور دستگاه های ذخیره ساز AHD راه اندازی شده است.


لطفا قبل از اقدام به خرید حتما موارد مذکور را مطالعه فرمایید:

.

 قبل از اقدام به خرید از با مطابقت قرار دادن برد دستگاه دی وی آر خود با بردهای نمونه قرار داده شده در این صفحه اطمینان یابید. چراکه پس از خرید هیچکونه بازگشتی امکان پذیر نیست. در این زمینه با وارد شدن به صفحه هر برد ضمن در اختیار قرار گرفتن عکس با سایز بزرگتر با دقت به مقایسه بپردازید. این مقایسه را می توانید برای محل و اندازه چیپ ست و پردازشگرها، خروجی ها، اندازه برد، ورودی ها و … در نظر بگیرید.  (دقت کنید که تفاوت برخی برد ها بسیار ناچیز است).

 در گردآوری فایل ها و آموزش ها سعی شده است تا با توضیحات کاملی تهیه شود و نیازی به تماس تلفنی نباشد. بنابراین تنها درصورتی که از همکاران و یا دارای اطلاعات اولیه مورد نیاز در این زمینه هستید، اقدام به خرید محتوای مربوطه نمایید، چراکه امکان تماس تلفنی بابت راهنمایی در این زمینه با توجه به مشغله کاری این مجموعه وجود ندارد.

جهت سفارش محصول لازم است تا “کد محصول” قرار داده شده در کنار هر محصول در این صفحه و یا در صفحه مورد نظر، (که نمایانگر تعداد کانال های ورودی دستگاه و فایل های مربوطه به برد منحصر بفرد آن است)، به انضمام “شماره پیگیری” پس از واریز مبلغ مورد نظر و همچنین “ایمیل معتبر” خود را در فرم زیر وارد کرده تا فایل ها برای شما ارسال گردد.

به زودی لینک پرداخت مستقیم بانکی برای این قسمت راه اندازی خواهد شد.