دوره عملی آموزش نصب دوربین مداربسته

آموزشگاه نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب دوربین تحت شبکه IP و اموزش نصب دوربینمداربسته ایپی کمرا  IP Camera CCTV و دوره آموزشی نصب دوربین مداربسته با بهترین کیفیت و بروز ترین تجهیزات به صورت تخصصی و با متدی ویژه در دپارتمان نعیم پردازش برگزار می گردد.

CCTV Installation & Instruction


 

کیفیت دوره ها:

     کیفیت این دوره های آموزش نصب سیستم مدار بسته به گونه ایست که دانشجو پس از حضور و اتمام دوره مورد نظر براحتی قادر خواهد بود تا پروژه های دوربین مداربسته تا سطح متوسط را مدیریت و در نتیجه برای خود کسب درامد کند. سرفصل های دوره آموزش دوربین مداربسته به گونه ای طرح و برنامه ریزی گشته تا برای فن آموزان در هر رشته و گرایش و با هر سطح معلوماتی از برق و الکترونیک قابل فهم و استفاده باشد که این سیلابس و سرفصل آموزش نصب دوربین مدار بسته از مراجع بین المللی که با زبان اصلی در دسترس می باشد و همچنین تجربه چندین ساله گروه نعیم پردازش در امر آموزش بهمراه تجربه نصب حرفه ای دوربین مداربسته می باشد که با تمرکز بر روی اهدفی چون بالابرد اطلاعات و دانش افرادی که می خواهند به این عرصه ورود داشته باشند و همچنین تربیت و بروزاوری دانش نصب دوربین مداربسته برای عزیزانی که می خواهند به صورت مستقیم وارد این عرصه گردند نکات کلیدی را استخراج و جمع بندی نموده است.

در دوره های مرکز آموزش نعیم پردازش و خاصه دوره مذکور یعنی کلاس آموزشی حضوری دوره نصب مداربسته، همواره بر اصل کیفیت و نکات کلیدی دقت شده است بطوریکه با افتخار می توان مدعی شد که این گونه آموزش و انتقال اطلاعات مورد نیاز جهت نصب دوربین های مداربسته، با متد انحصاری نعیم پردازش در حال آموزش می باشد که همین امر موجبات کاهش تعدد جلسات و در نتیجه فشرده برگزار شدن دوره های مذکور را سبب می گردد که با این حساب این امر مناسب افراد ساکن شهرستان های اطراف و همچنین شاغلی است که می خواهند به عنوان شغلی مکمل این آموزش ها را طی کنند. چراکه با این شرایط هزینه اسکان و هزینه های جانبی مانند تغذیه و کرایه و… پایین تر آمده و یا در استفاده از تعداد روزهای مرخصی جهت افراد شاغل نیز بهینه تر خواهد بود.

در این پکیج های حضوری و عملی، اطلاعات تکمیلی از قبیل بازاریابی دوربین مداربسته و یا حتی بصورت اجرایی در ارتباط با لیست قیمت دوربین مداربسته نیر بحث خواهد شد تا فن آموزان بتوانند با آگاهی کافی و بدون داشتن هیچ دغدغه ای وارد بازار کار شوند.

پس از اتمام دوره:

پس از پایان دوره ها نیز فن آموزان می توانند براحتی با اساتید و کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشند و چنانچه مشکلی در روند اجرای پروژه های خود داشته باشند براحتی با انجام راهنمایی های اساتید بر حل این مشکلات فائق آیند.

همچنین پشتیبانی از راه دور با نرم افزارهای مربوطه جهت تنظیمات دستگاه و دوربین های مداربسته در موارد مورد نیاز و در اختیار قرار دادن نام کاربری و رمز عبور مختص هر فرد جهت استفاده از بخش مقالات و آموزش های تخصصی بروز وبسایت، به عنوان بخشی از فعالیت های دپارتمان آموزش نعیم پردازش پس از پایان دوره است (این مقالات با توجه به پیشرفت این حوزه و ارایه مطالب آموزشی جهت نصب بدون مشکل سیستم ها، دائما در حال تهیه و گرداوری هستند).

لازم به ذکر است که واردات دوربین مداربسته وپخش و فروش آن به عنوان بخشی از فعالیت این مجموعه می باشد که با انجام هماهنگی های صورت گرفته با بخش فروش نعیم پردازش، اقلام مصرفی و مورد نیاز با بالاترین حد تخفیف در اختیار عزیزان قرار می گیرد که این اقلام دارای بالاترین کیفیت، اصالت و گارانتی می باشند.

.

.

 

.


ورود به

دوره های آموزشی عملی و فشرده نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته نعیم پردازش