آموزش دوربین مداربسته و تجهیزات وابسته

آموزش نصب و راه اندازی سیستم های امنیتی و سیستم های نظارت تصویری توسط دپارتمان نعیم پردازش برگزار می شود.

در این بین می توان به دوره های آموزش نصب دوربین مداربسته اشاره داشت که جهت دریافت اطلاعات بیشتر و زمان برگزاری می توانید به ایـــــنجا مراجعه فرمایید.

سیلابس و سرفصل بندی این دوره های آموزشی به صورت کاملا منحصر بفرد و جدید که ادغامی از سورس ها و منابع بین الملی (کتب و مقالات منتشره و استاندارد با زبان اصلی) و همچنین تجربه چندین ساله تیم فنی نعیم پردازش در امر نصب و راه اندازی دوربین مداربسته است، تهیه و تدوین شده است.

سرفصل های آموزش نصب دوربین مداربسته در متد ما به گونه ای کامل و جامع بیان و ساده سازی شده است که هر فرد با انگیزه ای، با هر سطح معلومات (مرتبط یا غیر مرتبط با رشته برق و الکترونیک) قادر به فراگیری آموزش نحوه نصب دوربین مدار بسته باشد و بتواند پس از گذراندن دوره براحتی وارد بازار کار گردد.

همواره از اهداف و خط مشی گروه نعیم پردازش، تربیت و توانمدسازی افراد مستعد و با انگیزه به جهت ایجاد اشتغال و کمک به ورود به بازار بوده است. بر این اساس تجهیزات و ملزومات مرتبط با اموزش نصب سیستم مداربسته و سایر دوره های آموزشی، همواره در حال بروز رسانی است تا فن آموزان عزیز بتوانند پس از گذراندن دوره مذکور و یا سایر دوره های سیستم های امنیتی حفاظتی چون، دوره آموزش نصب اعلام سرقت اماکن یا آموزش سیستم اعلان حریق و… براحتی و بدون دغدغه وارد بازار کار شده و کسب درآمد کنند.