تلفن بین المللی تحت شبکه (VoIP)

 نصب تلفن اینترنتی مبتی بر شبکه (VoIP) و آموزش نصب تلفن سانترال ویپ.

راه اندازی سرویس و منشی تلفنی و سانترال VOIP

با گسترش دامنه‌­ی ارتباطات در سر تا سر جهان، ابزارهای برقراری ارتباط مابین افراد و سازمان‌های مختلف با یک‌دیگر بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. در این بین، خدمات جدید تلفن بین‌المللی یکی از مهم‌ترین و رایج‌­ترین ابزاری است که افراد برای برقراری ارتباط با یکدیگر می توانند از آن بهره گیرند.

هزینه­‌های بالا و کیفیت مکالمات بین‌المللی، دغدغه‌ی اصلی کاربران این روش محسوب می‌­گردد. از این­ رو، ارایه خدماتی که کاهش هزینه­‌های تماس و افزایش کیفیت مکالمات و شماره­‌گیری سریع و آسان را در پی داشته باشد، همواره مورد توجه شرکت­ هایی است که دارای سطح وسیعی از نوع مکالمات در برقراری تماس های خود می باشند.

بدین جهت، نعیم پردازش، با هدف تامین رضایت­‌مندی مشتریان و تکمیل سبد محصولات و خدمات خود با به ­کارگیری از آخرین فناوری­‌های روز دنیا و متخصصان و کارشناسان زبده و کارآزموده، برای ارایه‌ی خدمات تلفن بین­‌المللی، محصولات جدید و منحصر به فردی را در قالب بسته‌های ویژه VoIP با کم‌­ترین هزینه و بالاترین کیفیت ممکن در اختیار مشتریان قرار می­‌دهد.

در این باره نیز می توان به ذکر راه اندازی تلفن سانترال از طریق ویپ VOIP نیز اشاره داشت که بر این اساس با توجه به انتظارات و کارایی هدف می توان توپولوژی های گوناگونی را پیاده سازی نمود. چنانکه بر روی یک بستر اینترنتی خط ورودی به قسمت های مختلفی تقسیم بندی گردد و با توجه به پخش منشی تلفنی، کاربر تماس گیرنده به بخش هدف خود متصل گردد.

با استفاده از خدمات مکالمه‌ی تلفن ویپ گروه نعیم پردازش، هر کاربر می‌تواند تنها با پرداخت هزینه‌ای بسیار پایین‌تر از نرخ‌های معمول مکالمه با کشور مقصد، با نقطه‌ی دلخواه در هر یک از کشورهای جهان گفت‌و‌گو کند. در این فناوری، صدا به بسته‌های دیجیتالی تبدیل و به صورت داده از طریق اینترنت به مقصد مورد نظر منتقل می‌شود. از این رو، چون صدا از طریق خطوط مخابراتی بین‌الملل منتقل نمی‌شود، کاربر تنها با پرداخت هزینه‌ی اندک در مدت زمان اتصال به شبکه‌ی تلفن بین‌المللی می‌تواند با مقصد مورد نظر خود مکالمه کند.