نصب سیستم دزدگیر اماکن و دلایل عمده استفاده از آن

نصب و فروش دزدگیر اماکن و اعلام سرقت اماکن

   جهت نصب سیستم دزدگیر اماکن و یا سیستم امنیتی دزدگیر منزل، مغازه و اماکن مختلف دلایل بسیار زیادی را می توان نام برد. اگر مانند بسیاری از مردم فکر می کنید که با نصب سیستم اعلام سرقت اماکن می توانید تا از خانواده و دارایی هایتان محافظت کنید کاملا درست فکر می کنید. امنیت خانه و منزل یکی از دلایل عمده ای است که بخاطر آن افراد اقدام به نصب و خرید سیستم دزدگیر اماکن می کنند. ولی آیا می دانستید که محافظت خانه در برابر سارقین تنها یکی از اهداف بیشماری است که سیستم دزدگیر برای اماکن انجام می دهد؟ در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

ایمن نگاه داشتن خانه و خانواده در برابر تعرض

دزدگیر اماکن به این دلیل که عاملی باز دارنده در ورود خرابکاران و سارقان محسوب می شود و سارقین را از خانه دور نگاه می دارد، دارای استفاده ای بسیار معمول است. تحقیقات نشان می دهد که بسیاری از سرقت های منازل و اماکن در روز هنگام و زمانی رخ می دهد که افراد آن مکان یا خانه در محل حضور ندارند.

ایمن نگاه داشتن خانه و مکان نصب در برابر آتش

آتش سوزی در هر هنگامی رخ می دهد که عوامل سه گانه موثر در هرم آتش کنار هم جمع شوند. آتش علاوه بر اینکه همه چیز های سر راه خود را نابود می کند، در مواقعی حادتر باعث مرگ ساکنین نیز می شود. در صورتی که در محل سیستم اعلان حریق نصب شده باشد، نصب حداقل یک سنسور یا دتکتور دود و اتصال آن به سیستم دزدگیر اماکن می تواند بسیار کارامد باشد و از همه مهمتر اینکه آن را فعال کنید تا همواره همه چیز را کنترل کند. این کار هم آسودگی خاطر را به دنبال دارد و هم زمانی که اتفاقی رخ دهد سیستم اقدام به پخش هشدار می کند.

صرفه جویی در هزینه

با نصب دزدگیر اماکن بیسیم و یا با سیم، از به سرقت رفتن اموالتان جلوگیری می کند و بدان وسیله در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می شود.

افزایش ارزش ریالی خانه

هزینه ای که جهت نصب سیستم دزدگیر بیسیم یا باسیم در منزل می شود به مانند سرمایه گذاری می ماند. چراکه علاوه بر اینکه باعث جلوگیری از سرقت منزل و محل نصب می شود و موجبات افزایش امنیت خانه را بوجود می آورد، این دزدگیرهای اماکن باعث می شود تا هر گاه اقدام به فروش خانه یا مکان خود کنید وجود چنین دزدگیرهای بیسیم و یا سیم داری باعث می شود تا قیمت خانه و آن مکان بالا برود . سیستم اعلام هشدار، گزینه بسیار جذابی است که اگر خریداری آن را در خانه ببیند از آن استقبال کرده و از وجود آن بسیار خرسند می گردد. همچنین بسیاری از شرکتهای نصب کننده سیستم های امنیتی کار انتقال سیستم های دزدگیر به مالکان جدید را بدون دردسر انجام می دهند.

ایمن نگاه داشتن حیوانات خانگی

برخی از خانواده ها در خانه خود از حیواناتی خانگی نگه داری می کنند که دارای ارزشی زیاد نیز می باشند. زمانی که ساکنین منزل جهت انجام امورات خود و بدون همراه بردن این حیوانات بیرون می روند و یا در مسافرت هستند ممکن است که این حیوانات در خانه تنها باشند، و جود یک سیستم دزدگیر یا اعلام سرقت اماکن بیسیم و یا انواع با سیم آن در خانه و در زمانی که خانه خالی از سکنه است، می توان از آن ها محافظت کرد. با این دزدگیر ها از آن ها در برابر سارقین محافظت می شود و همین طور در صورت وجود سنسور دتکتور دود و یا تشخیص دنده گاز در خانه در برابر آتش نیز مصون می مانند.

اینها تنها چند دلیل از دلایل بسیار زیادی است که نصب سیستم دزدگیر اماکن را در خانه و مغازه و مکان های سرمایه ای مهم، لازم می کنند. شما هم می توانید همین امروز با تماس با بخش فنی مهندسی نعیم پردازش و صحبت در باره دلایل نیاز به نصب دزدگیر بیسیم و نصب تلفن کننده سیم کارت خور یا سیمی آن در خانه از فواید بیشمار چنین سیستم هایی بهره مند گردید.


مطالب مرتبط:

 

تلفن کننده اعلام سرقت اماکن چیست؟

پنل مرکزی اعلام سرقت اماکن چیست؟

 

 

 

 

 


نعیم پردازش: فروش، نصب و پخش عمده سیستم دزدگیر و اعلام سرقت امکاکن و تجهیزات وابسته