فروش دوربین مداربسته در شیراز و جنوب کشور:وارد کننده دوربین مداربسته

فروش دوربین مداربسته عمده و همکار

همواره یکی از بزرگترین دغدغه های فروشندگان عمده دوربین مداربسته درشیراز و یا اکثر کلان شهرهای دیگر ایران مواجه شدن با مارک های مختلف دوربین مداربسته و همچنین قیمت هایی بسیار متفاوت است به طوری که حتی تصمیم گیری را برای انتخاب مناسب همکارانی که در این زمینه هم فعالیت می کنند مشکل می کند. در حال حاضر مارک ها و برندهای مختلف دوربین مداربسته در بازار ایران موجود است که خوب طبیعتا با قیمت های مختلفی هم حتی در صورت یکسان بودن مشخصات و کیفیت های آن ها به صورت اسمی و کاتالوگی مواجه هستیم!

مثلا یک دوربین مداربسته ۱۲۰۰ تی وی لاین را شرکتی مثلا ۷۵۰۰۰ تومان قیمت گذاری می کند و شرکتی دیگر دوربین مداربسته دیگری با همان مشخصات تصویری مثلا ۱۲۰۰ تی وی لاینی را ۱۳۰۰۰۰ تومان! خوب به نظر شما چرا این تفاوت قیمت دوربین مداربسته در مثال ما اینقدر دارای تفاوت قیمتی زیاد و فاحش است. در جواب باید بگوییم که در واقع و در حالت تئوری تنها وجه همسان در این دو دوربین، نام آنها به عنوان “دوربین مدار بسته” است! امادر عمل کیفیت بالاتر و واقعی تر دوربین، دارای قیمتی بالاتر نیز می باشد. این کیفیت شامل مواردی چون رزولوشن واقعی(و نه فقط اسمی) و کیفیت قطعات به کار رفته در ساخت دوربین مداربسته، المان های الکترونیکی آن، سنسور تصویر دوربین مداربسته و شرایط ساخت و همچنین کشور سازنده آن است که این شرایط نیز عینا در دستگاه های ضبط کننده آنالوگ یعنی دی وی آر ها نیز صادق است.

و اما مشتریان همیشه تمایل دارد از محلی خرید خود را انجام دهند که از بابت خدمات پس از فروش و همچنین کیفیت دوربین های مداربسته و دستگاه های DVR خریداری شده، آسوده خاطر باشند. فروشنده عمده دوربین مداربسته نیز اگر خواهان داشتن مشتریانی ثابت باشد باید با حساسیتی خاص برند یا برندهای خود را انتخاب کند که نه نتها از نظر کیفیت دارای برتری باشند، که دستگاه ها از طول عمر بالا، گارانتی و همچنین خدمات پس از فروش خوبی هم برخوردار باشند چرا که اگر یک محصول دارای کیفیت مناسبی باشد تولید کننده و یا وارد کننده دوربین مداربسته لازم به صرف زمان کمتری جهت خدمات پس از فروش دارد. اما در صورتی که مانند خیل کثیری از فعالان این بازار عمل کند می تواند مارک یا مارک هایی از دوربین مداربسته، DVR و سایر تجهیزات مداربسته با قیمت بسیار پایین و ارزان در بازار پخش کند و در زمانی که نیازی به خدمات دهی به سبب کیفیت پایین آن ها باشد، علی رغم تعریف ها و تمجیداتی که قبل از خرید از تجهیزات و دستگاه های خود داشته اند، کسی پاسخگو نباشد. در واقع بیشترین آشفتگی بازار سیستم های مداربسته در حال حاضر به این سبب می باشد و عموما به یاد داشته باشید که قیمت پایین تجهیزات مداربسته عمدتا به معنای سود کمتر فروشنده نیست، چرا که جای کمی تامل است زمانی که می بینید مثلا یک دوربین مداربسته با فلان مشخصات حتی از قیمت دلاری آن در هنگام تحویل جلوی درب کارخانه نیز پایین تر است!!! بدون احتساب کرایه حمل و نقل و سود و سایر اضافات.

بنابراین کاملا پر واضح است که فروشنده ماندگار دوربین مداربسته کسی است که همواره سعی در جذب حداکثری مشتریان خود را دارد که این نیز با ارائه دادن کیفیت و خدمات مناسب میسر است، به نحوی که مشتریانی که از فروشنده خرید می کنند در صورت رضایت از خرید خود به دیگران نیز آن را معرفی نمایند که در واقع تبلیغی است از جانب خریدار برای فروشنده کخه از باب کیفیت این مهم تحقق خواهد یافت و این باعث شود تا مشتریانی جهت خرید دوربین های مداربسته و DVR و سایر تجهیزات وابسته، از اکثر شهر های دیگر و نه تنها شیراز به وی مراجعه کنند. بنابراین برای دست یابی به این هدف تنها یک تصمیم درست است که رسیدن به این هدف را بسیار آسان کند و آن انتخاب صحیح تولید کننده دوربین مداربسته خوب، تست محصولات آن و در نهایت واردات آن ها است.

  نعیم پردازش حاضر است تا در رسیدن به این هدف با شما فروشندگان دوربین مداربسته و DVR همراه شود زیرا پیروزی شما هدف ماست. و این باعث بقای ما نیز خواهد بود. شک نکنید در گروه نعیم پردازش همه دوربین هایی که به دست شما می رسند از بهترین کیفیت و طول عمر بالا بر خوردار هستند و می بایت از حداقل استانداردها و کیفیت ها برخوردار باشند تا در سبد فروش گروه قرار داده شوند و یک خرید بدون واسطه را برای همکاران عزیز و مشتریان ارجمند خود فراهم آورد.

در حال حاضر گروه فنی مهندسی نعیم پردازش با جمع آوری تعدادی از برندهای با کیفیت بازار سیستم مداربسته، در زمینه فروش عمده دوربین مداربسته در شیراز، تهران، مشهد و سایر شهر های جنوبی کشور فعال است و باعث خوشحالی اگر بتوانیم از همکاری شما همکار گرامی نیز بهره مند گردیم.

آموزش دوربین مداربسته تهران، آموزش دوربین مداربسته شیراز و آموزش دوربین مداربسته مشهد نیز،

از دیگر فعالیت های بخش آموزش نعیم پردازش می باشد.

مشتریان گرامی، لطفا جهت اطلاع از شرایط فروش و خرید دوربین مداربسته در شیراز با ما تماس بگیرید.

.

.

و همکاران محترم،

لطفا جهت اطلاع از شرایط فروش و خرید دوربین مداربسته در شیراز، مشهد و تهران به اینجا مراجعه فرمایید.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


فروش دوربین مداربسته در یراز

نصب مداربسته شیراز

دوربین مداربسته شیراز

خرید و فروش دوربین در شیراز مدار بسته

پخش عمده به همکار دوربین مداربسته در شیراز

پخش دوربین مداربسته

وارد کننده