دی وی آر ۹۶۰H چیست؟

دوربین ۹۶۰H چیست؟ و اصولا سیستم ۹۶۰H به چه معناست؟

 

در گذشته ابتدا از سیستم های نظارت تصویری با کیفیت CIF استفاده می شد که امکان ذخیره سازی تصاویر آن با اندازه ۲۴۰*۳۶۰ پیکسل و سرعت ۳۰ فریم درثانیه با این کیفیت ایجاد می شد. درحال حاضر هنوز هم ازکیفیت دربرخی از دستگاه های دی وی آر ارزان قیمت که پهنای باند و انتقال تصویر محدودی هم دارند استفاده می شود که کیفیت ذخیره سازی آنها هم کم می باشد. درسیستم نظارت تصویری CIF جزئیات تصویر چندان قابل تشخیص نیست و به همین دلیل به مرور زمان ارتقا پیدا کرد تا به کیفیت D1 و یا ۴ CIF رسید.

در ضبط با کیفیت تصویری با ۴ برابر کیفیت نسبت به CIF ایجاد می شود که تمامی این دوربین های مداربسته ازنسبت تصویر ۴:۳ بهره می بردند اما دوربین و دی وی آر های نسل بعدی سیستم مداربسته یعنی ۹۶۰H ازنسبت تصویر ۱۶:۹  بهره می برند که برای نمایشگرهای عریض بسیار مناسب تر است. تصاویر در سیستم ۹۶۰H نسبت به D1 ٬ حدودا ۳۴% بزرگتر می باشد و باعث افزایش کیفیت ذخیره و نمایش جزئیات بیشتر تصاویر می شود.

تصاویر دوربین های D1 در نمایشگر های عریض به صورت کشیده بود و اشیاء دراندازه واقعی خود به نمایش در نمی آیند که این مشکل در سیستم مدار بسته ۹۶۰H  برطرف شده و تصاویر با اندازه واقعی و جزئیات بیشتر در اختیار می باشد.

.

.

.

.

.


فروش عمده دی وی آر و فروش و خرید دوربین مداربسته و نصب دوربین مداربسته شیراز