قیمت دوربین مداربسته

آموزش نصب دوربین مداربسته در شیراز نعیم پردازشxg
قیمت دوربین مداربسته

   در اینجا باید عرضه بداریم که مهمترین اصلی که در خرید خوب و آسان تاثیرگذار است در وهله اول تصمیم گیری دقیق در مورد خود سیستم دوربین مدار بسته است و اینکه انتظار و هدف شما از راه اندازی آن چیست. که در صورت مشخص شدن این مورد براحتی خواهید توانست تا با اجرای سیستم مداربسته در محل به رفع نیازهای خود بپردازید چنانکه قیمت دوربین مداربسته معمولا در آخرین مرحله قرار می گیرد.

 سعی ما در این است که بتوانیم دوربین های مدار بسته ای که دارای کیفیت و اصالت معتبر است را در سبد کالایی خود فراهم کرده و به شما مشتریان عزیز نعیم پردازش ارائه دهیم تا شما عزیزان بتوانید در هر نقطه ای که هستید به آسانی به قیمت های روز و مشخصات فنی سیستم های حفاظتی دسترسی داشته باشید. قیمت دوربین مدار بسته و قیمت دی وی آر ها و تمامی تجهیزات مرتبط که در این سایت ملاحظه می کنید به روز می باشد و شما می توانید به صورت آنلاین سیستم حفاظتی خود را خریداری کنید. نعیم پردازش در زمینه فروش سیستم های حفاظتی امنیتی نظارتی فعال می باشد و همواره سعی در بروز نگه داشتن خود با استفاده از واردات آخرین تولیدات کارخانه ها و برندهای معتبر دوربین مداربسته، دزدگیر اماکن، اکسس کنترل و دیگر تجهیزات حفاظتی الکترونیکی و نظارت تصویری نموده است و با حفظ اصل کیفیت تجهیزات و قیمت های مناسب موجود در سبد کالایی به فعالیت می پردازد.

دوربین های مدار بسته موجود در بازار ایران در حال حاظر به طور کلی در دسته بندی نخست به دو گروه آنالوگ و IP یا تحت شبکه تقسیم بندی می شوند. مصرف کنندگان بیشتر به دلیل قیمت دوربین مدار بسته آنالوگ ، روی به خرید این نوع سیستم می آورند و در بازار فروش دوربین های مدار بسته این نوع سیستم بازار پرفروشی دارد و بسیار داغ و رایج می باشد. از جمله مزایای این سیستم نظارتی می توان، مطلوب و پایین بودن قیمت با توجه کیفیت، تنوع و در دسترس بودن محصولات و از همه مهمتر سادگی در نصب و راه اندازی آن نام برد. البته اخیرا بازار هم به معرفی و فروش دوربین های مدار بسته تحت شبکه روی آورده و از تکنولوژی روز عقب نمانده است و این نوع سیستم ها با داشتن قیمت بالا باز هم مخاطبین خاص خود را دارند، زمان اما برای جایگزینی این سیستم به جای سیستم های آنالوگ، بسیار کند پیش می رود. تفاوت قیمت دوربین مدار بسته آنالوگ در مقایسه با دوربین مدار بسته دیجیتال یا آیپی کمرا بسیار ملموس و قابل توجه است. از مزایای سیستم های نظارتی دیجیتال می توان گفت که: دارای کیفیت تصویر فوق العاده بالا هستند، کاهش سیم کشی و کابل کشی دوربین مداربسته را به ارمغان آورده اند، امکان برقراری ارتباط بیسیم با کیفیت بالا فراهم می شود، ارسال شدن صدا و تصویر و برق تحت شبکه و از معایب این سیستم نظارتی بالا بودن قیمت تجهیزات و محدود بودن پهنای باند می باشد.

البته در رابطه با کیفیت تصویری نیز در اینجا باید بیان کرد که واردات دوربین های جدیدی توسط نعیم پردازش انجام پذیرفته که اخیرا فروش آن ها نیز آغاز شده است. از مزیت های این دوربین ها می توان به کیفیت تصویری بالای دوربین ها حتی بعضا در برخی از مدل ها بالاتر از دوربین های تحت شبکه(کیفیتی تا ۳ مگاپیکسل)، قیمت پایین تر آن ها نسبت به دوربین شبکه و ارسال دیتا از طریق همان بستر کابل کواکسیال را بر شمرد.

پیشنهاد ما بر این است که قبل از خرید دوربین مدار بسته یا تجهیزاتی دیگر حتما از پیشنهادات و مشاوره با متخصصین فنی نعیم پردازش بهره مند شوید تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب و از خرید رضایت داشته باشید.

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر می توانید لینک های آماده شده در این صفحه را نیز مطالعه فرمایید.

.

جهت ارتباط با ما به اینجا مراجعه فرمایید.

بهترین قیمت دوربین مداربسته

فروش دوربین مداربسته