راهکارهایی برای کپی کردن تصاویر دوربینهای مداربسته

 video-search-copy

   با استفاده از دستگاه دی وی آر به طور مستقل تصاویر دوربین های مداربسته قادر خواهند بود به صورت همزمان هم در یک مانیتور نمایش داده شوند و هم بر روی هارد موجود در دستگاه ذخیره گردنند. پس از اینکه تصاویر روی هارد سیستم دوربین مداربسته ذخیره شد، چند روش برای بازبینی تصاویر دوریین های مداربسته وجود دارد.

اولین روش این است که در کامپیوتری که در آن کارت دی وی آر نصب شده است و یا در همان دی وی آرمستقل یا stand-alone، تاریخ و ساعت و شماره دوربین مداربسته ای که تصویر آن را نیاز داریم، سرچ کنیم و پس از اینکه سیستم دوربین مداربسته آنرا پیدا کرد، فیلم مورد نظر را پلی کنیم.

روش بعدی کپی تصاویر و فایل های سیستم دوربین مداربسته روی فلش مموری یا هاردهای اکسترنال است .پس از کپی فایل مورد نظر می توانید آنرا در محیطی دیگر در یک لپ تا یا کامپیوتر و یاdvd player  مشاهده نمایید.البته فرمت فایل مورد نظر بسیار مهم است .

اگر شما بخواهید تصاویردوربین های مداربسته را در dvd player های خانگی مشاهده کنید، باید تصاویر را به فرمتی تبدیل نمایید که dvd player  شما قابلیت نمایش و ساپورت آن فرمت را داشته باشد .

روش سوم دریافت تصاویر و فیلم های انتخاب شده روی دی وی دی است . در این حالت به حجم دی وی دی دقت نمایید تا مجموعه فیلمی که می خواهید کپی و رایت نمایید با دی وی دی خام شما یکی باشد .خیلی از افرادی که سیستم های ذخیره ساز دوربین های مداربسته را دارند، تمایل به ذخیره سازی مثلا ۳۰ یا ۶۰ روز کلیه تصاویر را دارند. تنظیمات سایز تصویر و کیفیت ذخیره سازی، تعداد فریم در هر ثانیه و مقدار موشن یا حرکت هم در مقدار هارد اشغال شده برای ذخیره سازی تصاویر دوربین های مداربسته تاثیر زیادی دارد .بنابراین اگر بخواهید کلیه تصاویر فقط یک ماه یک دوربین مداربسته را روی DVD ذخیره نمایید، شاید حدود ۲۰ عدد دی وی دی نیاز داشته باشید!نصب انواع دوربین مداربسته شبکه و  آیپی کمرا در شیراز