پخش و قیمت فروش همکار انواع بیم خطی

فروش عمده چشم خطی و پخش همکار بیم دتکتور به قیمت همکار و قیمت همکاری بیم لیزری واردات مستقیم و با کیفیت.

بیم دتکتور ها یا BEAM Detector نمونه ای از سنسور های مورد استفاده در سیستم های اعلام سرقت اماکن هستند که دارای عملکردی بسیار مناسب و و در صورت استفاده از جنس های باکیفبت آن، بی نقص و بدون خطا می باشند.


چشم های خطی انواع مختلفی دارند که این تنوع فارغ از کیفیت کارخانه ی سازنده (که البته نقش املا بسزا و مشهودی را در کیفیت خروجی نهایی بازی می کند)، به متراژ و طول برد مفید قابل استفاده و همچنین تعداد لنزهای بکار رفته در آن برای ایجاد پرتو نوری تقسیم بندی می شوند.


جنس نور تولید شده در این نمونه از چشمی خطی یا بیم خطی، علی رغم اینکه در بازار به اسم چشم لیزری دزدگیر نیر مصطلح است، قابل رویت نبوده و می توان بدون نگرانی از دیده شدن و لو رفتن مکان آن در روز و شب از آن ها استفاده و بهره برداری نمود.


موارد استفاده از سنسورهای بیم خطی را می توان در فضاهای بازی دانست که به متراژ پوشش بالاتری نیاز است و مکان هایی از قبیل نصب دزدگیر و چشم خطی در باغ شهری و ویلا، سوله ها، کارگاه ها و کارخانه ها و همچنین نصب بیم خطی در دامداری ها و مرغداری و حتی حیاط منزل های بزرگ و متراژ بالا می توان یاد کرد.


خروجی بیم دتکتورها عموما بصورت NC یا NP می باشد که با توجه به عملکرد زون مربوطه اعلام سرقت می توانید از آن ها استفاده نمایید. در واقع با مدار تغذیه ای که به چشم ها داده می شود نور تولید شده دایم کنترل می شود و چنانچه نور نامرعی بین گیرنده و فرستنده یک جفت چشم خطی به هر دلیلی قطع گردد، پالس هشداری خود را برای پنل دزدگیر ارسال کرده و دستگاه بر اساس آن اقدام به انجام امور بعدی می نماید.


بدیهی است برای داشتن بهترین عملکرد در چشم و بیمهای خطی، با توجه به توضیحات بالا باید موارد استاندار در زمان نصب به درستی اعمال شود تا شاهد خطای بی جهت و زیر سوال بردن عملکرد دستگاه و سیستم اعلام سرقت اماکن نبود که برای این امر حتما از نصابان حرفه ای و با تجربه باید استفاده گردد.


نکته پایانی در ارتباط با این بیم دتکتور خطی یا چشم لیرزی دزدگیر و یا بیم لیزری خطی و یا هر نام دیگری که در بازار به آن ها اطلاق می شود، تعداد لنزهای بکار رفته در آن آست. بدیهی است هر چه تعداد بیم های تولیدی بیشتر باشد خطا به مراتب کمتر و عملا صفری را در سیستم شاهد خواهیم بود که برای این منظور تعداد لنزهای بیشتری در چشم استفاده می شود؛ مثلا در بیم دتکتور ۱۰۰ متری شما می توانید انواع ۲ لنز، ۳ لنز و ۴ لنز آن را بیابید که با توجه به قرار گرفتن بیم های دریافتی و عملکرد آن ها بع عنوان گیت AND، در صورتی پالس خروجی تولید شده که تنها همه بیم ها و به طور همزمان کور شوند.
(برای مشاهده نمونه فیلم عملکرد این بیم ها می توانید به کانال آپارات نعیم پردازش مراجعه فرمایید.)


انواع پر کاربرد بیم های خطی دزدگیر:

بیم خطی (رادار) تخم مرغی

بیم خطی فنسی (رادار)

جهت دریافت لیست قیمت همکاری بیم دتکتور های خطی و دیگر تجهیزات جانبی سیستم اعلام سرقت اماکن می توانید از این طریق اقدام به ثبت درخواست همکاری نمایید. پس از تایید همکاری لیست و قیمت ها برای شما ارسال خواهند شد.
نعیم پردازش: پخش و فروش همکاری بیم خطی دزدگیر و اعلام سرقت اماکن