کمباکس ۱۳ در ۱۳ دوربین مداربسته (قیمت + آموزش نصب )

پخش عمده و فروش قیمت همکار کمباکس ۱۳*۱۳ اصلی به به بهترین قیمت.

کمباکس ها در واقع جعبه های ساخته شده از مواد پلاستیکی هستند که امروزه جهت نصب دوربین مداربسته، می توان از آنها به صورت یک تجهیز جانبی مکمل استفاده کرد. یکی از سایز های مرسوم تولید شده در کمباکس، سایز ۱۳ در ۱۳ می باشد که با این ابعاد بسیار پرفروش و مورد استفاده در نصب دوربینهای مداربسته است. عمق ایجاد شده در این سایز باکس ۴٫۵ سانتیمتر می باشد که می توان براحتی سیم و کابل های اضافه و پاور دوربین مداربسته را در آن جای داد. جهت اطلاع از قیمت همکاری کمباکس می توانید به لیست قیمت همکاری دوربین مداربسته مراجعه فرمایید.

مزیت نصب کمباکس CAMBOX

بطور کلی می توان مواردی را به عنوان مزیت برای کمباکس دوربین مدار بسته در نظر گرفت که در زیر به برخی از آنها اشاره می شود:

  1. زیبایی: با نصب کمباکس در پروژه های خود از نقطه نظر نصب نوعی حرفه ای گری به کار شما نسبت می دهد. به نوعی سیم های اضافی و کانکتورهای مربوطه در این باکس قرار گرفته و بیننده را دچار ذوق زدگی بصری نمی کند (البته برای این مورد می توان از انواع جعبه تقسیم های پلاستیکی و فلزی نیز استفاده نمود).
  2. عایق نمودن دوربین: در واقع با نصب دوربین بر روی بدنه پلاستیکی کم باکس با توجه به خاصیت عایق پلاستیک و PVC، دوربین را از نویز و برق های مزاحم (برق دزدی) ایزوله می کنید. این مورد خصوصا در انبار ها، سوله ها و فضاهای صنعتی که از آهن در اسکلت بندی کلی ساختمان و درصد کمتری از مصالح دیگر استفاده شده بسیار پرکاربرد است.
  3. آب بندی کردن آداپتور دوربین مداربسته و کانکتور ها: با این کار از رسیدن آب به پاور و کانکتورها که می تواد باعث آسیب جدی به سیستم یا سولفاته شدن سر کانکتورها شود جلوگیری می شود.

نحوه نصب کمباکس دوربین مداربسته

دوربین های مداربسته بر روی کم باکس سوار می شوند. سیم های تغذیه و تصویر را می توان از شیار های در نظر گرفته شده پشت باکس و یا از کنار آن وارد جعبه کرد تا به سیم و اتصالات دوربین متصل شوند. کابل تصویر و تغذیه دوربین و اتصالات از محلی که در مرکز و روی درب قرار گرفته است داخل کمباکس وارد کنید به نحوی که هیچ سیمی در معرض دید و خطر قطع شدن و آسیب بر اثر آفتاب و باران قرار نگیرد. با نصب دوربین روی باکس مخصوص دوربین مداربسته از محل نصب، عایق شده بطوری که پایه فلزی دوربین به قسمت های فلزی محل نصب در تماس مستقیم نبوده که این کار می تواند باعث شود که انتظار تصویری بدون نویز را در خروجی داشته باشیم. علاوه بر این، می توان تا درصد زیادی از آسیب متاثر از رعد و برق به دوربین مداربسته جلوگیری کرد.

نتیجه گیری:

باتوجه به قیمت کمباکس بنظر می رسد می توان کمی بیشتر نسبت به جعبه تقسیم های مرسوم هزینه کرد تا خروجی حرفه ای تری را در انتها شاهد باشیم.پخش و فروش عمده کمباکس (Cambox) دوربین مدار بسته