ریپیتر و افزایش دهنده برد دوربین های مداربسته

افزایش مسافت و برد دوربین های مداربسته بیسیم و بالا بردن برد دید دوربینهای پکیج مدار بسته وایرلس با REPEATER و ریپیتر افزایش طول دوربین شبکه و NVR.

ریپیتر (Repeater ) یا افزایش دهنده طول و مسافت دوربین های شبکه مناسب پکیج های بدون سیم دوربین های تحت شبکه قابل ارائه شده توسط این مجموعه است که با این عمل برد موثر سیگنال دهی دوربین و NVR ذخیره ساز بالاتر می رود. همان طور که می دانید در انواع پکیج وایرلس دوربین مداربسته، تنظیمات قبلا برای آن ها انجام شده است و با توجه به تعداد دوربین های خریداری شده در یک کیت دوربین وایرلس، تمامی دوربین ها به دستگاه از قبل معرفی شده اند.

برد سیگنال این دوربین ها در چنین کیت های بیبسیم دوربین مداربسته معمولا با عوامل فیزیکی همچون موانع و دیوارها متاثر بوده و چنانچه مانع، از ضخامت قابل توجهی برخوردار باشد، می تواند به شدت افت سیگنال دوربین های بیسیم را نسبت به فضای باز ایجاد نماید.

راه حل این موضوع نیز استفاده از رپیتر سخت افزاری به عنوان افزایش دهنده برد دوربینهای بیسیم موجود در پک های وایرلس است. تنظیمات مربوط به اضافه نمودن این ریپیتر بیسیم بسیار ساده بوده و با هر Repeater می توان تا دو دوربین را پوشش داد. در واقع، ریپیتر با قرار گرفتن مابین NVR وایرلس با دوربینی که مشکل سیگنال دهی به سبب بالا رفتن مسافت را دارد، با تقویت سیگنال کمک به حل شدن موضوع می نماید.

 

 

 

 

قیمت ریپیتر و افزایش دهنده برد دوربین های مداربسته

۴۸۵٫۰۰۰ تومان

 

 

بازگشت

 


فروش پکیج بیسیم و وایرلس دوربین مدار بسته باکیفیت

افزایش دهنده برد و طول دوربین بیسیم و بدون سیم