پروژکتور دید در شب دوربین مدار بسته (IR Projector) مدل ۱۵ LED

پخش عمده و فروش همکار پروژکتورهای دوربین مداربسته دید در شب و فروش و پخش انواع تجهیزات جانبی سیستم مدار بسته و فروش انواع پروژکتورهای IR جهت افزایش برد دید در شب

فروش پروژکتور دوربین مدار بسته 15 POWER LED و پخش تجهیزات جانبی مدار بسته نعیم پردازش

پروژکتور های دید در شب در واقع ال ای دی هایی هستند که از طیف های نوری مادون قرمز (Infra Red) ساخته شده اند. این نورها به صورت نور مرئی یک پروژکتور یا لامپ دیده نمی شوند و تنها نور قرمز خفیفی را از خود ساطع می کنند که البته این نور بسته به نوع LED مورد استفاده در آن می تواند متغیر باشد.

موارد استفاده از این پروژکتور مادون قرمز را می توان در پروژه های مداربسته ای دانست که به جهت کمبود نور و ضعیف بودن IR و دید در شب خود دوربین مدار بسته، به جهت جبران طیف نور مادون قرمز در شب، از آن استفاده می کنند و بنابراین با این عمل می توان محدوده بیشتری از محل نصب دوربین را در تاریکی مطلق، مورد پوشش قرار داد.

پروژکتور مادون قرمز حاضر، دارای ۱۵ LED قدرتمند می باشد که با توجه به نور ساطع کننده خود در طیف توری مادون قرمز می تواند وسعتی در حدود ۸۰ متر را یرای دید دوربین در شب روشن سازد که تغذیه خود را از طریق یک منبع تغذیه ۱۲ ولتی مستقیم، تامین می کند.

.

.


قیمت پروژکتور دید در شب IR

۳۹۰,۰۰۰ تومان



نعیم پردازش : واردات، تولید و پخش و فروش دوربین مدار بسته و تجهیزات جانبی مداربسته

آموزش تخصصی دوربین مدار بسته در وبسایت نعیم پردازش