برد رله مدل SMART جهت کنترل لوازم برقی از راه دور

کنترل لوازم برقی از راه دور با استفاده از گوشی موبایل پیامک و اس ام اس تلفن همراه و با اتصال برد رله دزدگیر و اعلام سرقت اماکن سیم کارتی SMART  از طریق SMS

برد رله دزدگیر اماکن و کیت رله اعلام سرقت جهت کنترل لوام لبرقی از طریق اس ام اس SMS

این برد رله وسیله ای است متشکل از یک رله و مدار تغذیه خود که با استفاده از آن می توان خروجی سوییچ های دزدگیر مدل Smart+ را برای موارد صنعتی با تغذیه برق شهر همانند: کنترل انواع موتور (پنکه، کولر، موتورآب و …)، کنترل انواع لامپ و چراغ برق(نصب در فظهای شهری و روستایی، باغ و ویلا و منزل یا مغازه) و انواع دیگر مصرف کننده هایی که با برق متناوب ۲۲۰ ولتی شهر تغذیه می شوند مورد استفاده قرار داد.

با تلفیق این برد رله و همچنین پنل اعلام سرقت مدل اسمارت نیز می توان علاوه بر کنترل لوازم برقی از طریق کیبورد خود پنل، از طریق نرم افزار نصب شده بر روی گوشی های هوشمند و از راه دور و از طریق SMS (اس ام اس) نیز این کنترل را در دست گرفت. در واقع این دستگاه می تواند عملکردی همچون یک سیستم هوشمند ساختمان (BMS) برای محیط های کوچک و متوسط داشته باشد

برای این منظور خروجی کنترلی دزدگیر اماکن را به ورودی این برد رله متصل نموده و طبق نقشه به سیم بندی سایر قسمت های مختلف آن با وسیله برقی مورد استفاده جهت کنترل از راه دور می پردازیم که در این صورت با ورود برق متناوب ۲۲۰ ولت شهر، می توان هر وسیله ای را از راه دور و از طریق پیامک کنترل نمود.

این برد رله کاملا ایزوله بوده و بر خلاف بسیاری از شرکت های تولید کننده این قطعه الکترونیکی در بازار، این کیت رله عملکرد خوبی را در بارهای سلفی دارد. برای بالا بردن عملکرد دستگاه و خروجی ها، توصیه می شود تا برد رله را در محل دستگاه برقی کنترل شونده نصب کنید و سپس از محل آن تا پنل دزدگیر اماکن مدل اسمارت SMART سیم کشی آن را به قسمت مربوطه در پنل انجام دهید.

.

.

.

 

 

 

 

 

 

کنترل خاموش و روشن لوازم برقی از راه دور با استفاده از SMS


نعیم پردازش: تولید کننده انواع دزدگیر و اعلام سرقت اماکن و دوربین های مداربسته

تولید، فروش و پخش عمده سیستم های امنیتی و نظارت تصویری