دزدگیر اعلام سرقت اماکن پایرونیکس Pyronix

IPTEC_Pyronix_Wireless_پایرونیکس شیراز

فروش PIR و چشم دزدگیر پایرونیکس Pyronix

پنل اعلام سرقت پایرونیکس Pyronix

این کمپانی در سال ۱۹۸۶ بعنوان یک تولید کنندهPIR  در درروترهام انگلستان شروع به فعالیت نمود و هم اکنون نیز که سابقه و تجربه بیش از بیست ساله خود را پشت سر دارد تبدیل به یکی از پیشگامان جهانی در صنعت سیستم های حفاظتی و ایمنی شده است که در زمینه برآورده ساختن در نیازهای مشتریان خود در سرتاسر جهان در طراحی و تولید پیشرفته ترین تکنولوژی های هوشمند هدایت شده، برای ساخت سیستم های امنیتی که مورد نیاز آنها است پیشرو است.
سری جدید تجهیزات انحصاری هشدار دهنده اماکن پایرونیکس Pyronix دارای آخرین استانداردهای اروپایی بوده و برای مصارف صنعتی، تجاری و مسکونی مناسب می باشد.
با توجه به کیفیت محصولات تولیدی کمپانی Pyronix هم اکنون مراکز مهم و حساس بسیاری از کشورها محصولات پایرونیکس را برای حفاظت از مکان های خود انتخاب و مورد استفاده قرار می دهند.
 
این شرکت داری محصولات بسیاری زیاد می باشد ودر حال سرمایه گذاری سنگینی در زمینه تحقیق و گسترش و ساخت ابداعات ونوآوری های تکنولوژیکی بوده و به پیشرفت در زمینه صنعت تجهیزات حفاظتی ادامه می دهد و همواره سعی در بروز داشتن خود را به عنوان خط مشی خود انتحخاب نموده است بطوریکه تاکنون جوایز بسیاری به انواع محصولات این کمپانی تعلق گرفته و همواره استاندارهای جهانی را رعایت نموده است و هم اینک محصولات پایرونیکس در سطح امنیتی گرید ۳ و ۴ به بازار مصرف ارائه می گردد.