WDR در دوربین مداربسته

CCTV WDR & DWDR

WDR دوربین مداربسته و DWDR در دوربین شبکه نعیم پردازش آموزش و پخش و فروش مداربسته و DVR

 

کاربرد WDR در دوربین های مداربسته برای ارائه تصویربرداری ازشرایطی است که نور آن محیط دارای تغییرات زیاد باشد و یا به عبارت دیگر دارای اختلاف زیاد نوری باشد. در واقع این مکانیزم باعث بیرون کشیدن تصویری گویا و مناسب از درون یک منبع نوری قوی می شود که در صورت عدم چیپ WDR روی دوربین، در خروجی چیزی بجز تصویری مات و سیاه رنگ ایجاد نخواهد شد. WDRها دو نمونه هستند: یا WDR سخت افزاری است و یا نرم افزاری که به آن DWDR هم گفته می شود که نوع سخت افزاری آن خیلی بهتر بوده و کاربری حرفه ای دارد.

در انجام این عمل از پردازشگرهای تصویر پیشرفته دیجیتالی استفاده می گردد به این ترتیب که دو عکس درنوردهی های مختلف ازموضوع مورد نظر گرفته می شود و سپس با ترکیب آنها به یک تصویر  واحد ایده آل خواهد رسید. در دوربین های قدیمی تر شاید بتوان عملکرد BLC دوربین را شبیه به WDR(دبلیو دی آر) دانست.

دوربین مداربسته WDR برای شرایط نوری شدید ساخته شده اند. برای مثال ورودی های ساختمان، فروشگاه و یا پنجره ها یا مقابل چراغ های اتومبیل می تواند استفاده شود اما برای مکان های حساس دیگر باستی حتما از آن بهره برد برای مثال نصب دوربین مداربسته در طلا فروشی و یا نصب دوربین مداربسته در صرافی و همچنین نصب دوربین مداربسته در بانک یا موارد مشابهی که تصویربرداری در شرایط مختلف نوری قرار است انجام پذیرد.

.

.


مطالب مرتبط:

.

نسبت سیگنال به نویز S/N دوربین مداربسته

دوربین مداربسته و تکنولوژی ۴K

دوربین مداربسته و فریم در ثانیه (FPS)

دوربین مداربسته و سنسور تصویر

.

.

.

.


نعیم پردازش:دوربین مدار بسته

آموزش نصب دوربین های مداربسته تحت شبکه و IP

پخش و فروش عمده همکار دوربین مدار بسته