لیست قیمت فروش دوربین مداربسته Hilook

نمایندگی فروش و قیمت دوربین Hilook و فروش دوربین تحت شبکه و NVR “های لوک” HILOOK

HILOOK Camera and CCTV Price List

Hilook یکی از شاخه های تولیدات کمپانی معتبر هایک ویژن “Hikvision” چینی است که به تازگی محصولات نظارت تصویری باکیفیتی را با برند “های لوک” روانه بازارهای جهانی کرده است. تجهیزات Hilook همانند برخی از برندهای دوربین مداربسته سطح بازار که به نوعی تنها به صورت OEM از سازه های دیگر HIKVISON تشکیل یافته اند نمی باشد و دارای طراحی منحصر بفرد خود حتی در شکل ظاهری و کیس می باشند.

دوربینهای مداربسته hilook در کشورهای بزرگ جهان همانند امریکا، انگلیس، فرانسه و آفریقا دارای نمایندگی پخش می باشد و این مهم تنها بدلیل کیفیت بالای قطعات تولیدی آن می باشد، کما اینکه محصولات قبلی این کمپانی یعنی “های ویژن” را همه دیده و کم و بیش نیز با آن ها کار کرده ایم که از چنان کیفیتی است که هر ساله با بدست آوردن جایگاه نخست در بین ۵۰ تولید کننده برتر دوربین های مداربسته در جهان، حتی در رقابت با شرکت های صاحب نام انگلیسی و امریکایی نشان از کیفیت بالای محصولات این کمپانی چینی را دارد.

کیفیت دستگاه های ذخیره ساز و DVR های برند HILOOK از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری بسیار بالا می باشد و برای استفاده در روژه های سطح کوچک و متوسط و حتی نیمه بزرگ می تواند به خوبی انتظارات را برآورده سازد. همچنین دوربین های این برند صاحب نام نیز در دو بخش آنالوگ و تحت شبکه (IP Camera) تولید شده اند که از برترین دوربین های تولیدی در صنعت مداربسته بشمار می روند.

لیست قیمت دوربین های مداربسته HILOOK، دی وی آر و NVR های Hilook را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.

همچنین همکاران گرامی جهت دریافت نمایندگی فروش و قیمت همکار دوربینهای hilook می توانند از اینجـــا در خواست خود را ثبت فرمایند.

 


لیست قیمت دوربین های توربو اچ دی “های لوک”

HILOOK Turbo HD Price List

 

 

 


لیست قیمت دوربین های تحت شبکه “های لوک”

HILOOK IP Camra Price List

 

 

 

جهت دریافت قیمت همکاری دوربین های مدار بسته Hilook با بخش فروش تماس بگیرید.


 

لیست قیمت دی وی آر DVR و NVR و دوربین مداربسته Hilook 

نعیم پردازش؛ پخش عمده همکار و فروش دوربین های Hilook